Gå til innhold

CB digital m/ukeindikator


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Jeg har vært inne her og lest mye før, men dette blir mitt første innlegg. Jeg vet så og si sikkert når jeg hadde eggløsning(temping+eltester), og er 10 dpo i dag. Tok en clearblue digital med ukeindikator nå nettopp (ikke på morgenurin, altså) og den viste gravid 2-3 uker, noe som altså ikke stemmer da jeg vet at det er 1 uke og 3 dager siden sist. Betyr dette at jeg ikke kan stole på resultatet? Har noen opplevd liknende? Hva kan det bety? Setter veldig pris på svar.



Anonymous poster hash: 421bc...632
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Skrivefeil: det er 1 uke og 3 dager siden eggløsning/befruktning. :)



Anonymous poster hash: 421bc...632
Skrevet

Den måler bare mengden HCg, så det betyr vel egentlig bare at du har høye nivåer av HCG hormonet. Gratulerer med positiv test! Tror du kan stole på resultatet, ta en til test i morgen da vel?

 

Anonymous poster hash: 5a974...504

Skrevet

Den teller kanskje med mors uker og .. Så du er 3uker på  vei om du er gravid.. fosteret er 1 uke, mens du er 3... Tror jeg..



Anonymous poster hash: dcb47...51c
Skrevet

Den teller ikke mors uker nei, så er vel mer sannsynlig høy/tidlig produksjon av HCG😊

Skrevet

Du har nok høge Hcg-verdiar. Kanskje meir enn ein på vei? ;) Uansett. Gratulera så masse!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...