Oh baby Skrevet 26. oktober 2015 #1 Skrevet 26. oktober 2015 Hei, blødningen hos meg startet i uke 6. Trodde da vi mistet, men nei da! Baby hadde det fint. Siden dette har jeg småblødninger daglig, noen ganger friskt blod men stort sett veldig mørkt/brunt. I uke 10 hadde jeg enorme smerter og en STOR blødning hvor det fosset ut masse blod (var våt nedenfor knærne). Også denne gangen viste UL at babyen har det bare fint. Jeg er i dag 13+2, og blør fremdeles daglig. Gynekologen kan ikke forklare hvorfor jeg blør. Har ikke samleie og er ikke veldig fysikk aktiv. i kveld skulle jeg tisse, og da rant det ut brune klumper alle sier hele tiden at baby har det bra, men dette er jo ikke normalt!!?? Hvordan kan jeg ha blødd i så mange uker? Hvor kommer det fra? Er det flere som har blødd over lengre perioder?
Lykkemamma_ Skrevet 31. oktober 2015 #2 Skrevet 31. oktober 2015 Vet at en kan blø endel med foranliggende morkake.. har de sagt noe om at du har det kanskje?
Fregnefjes*to barns mor* Skrevet 2. november 2015 #3 Skrevet 2. november 2015 Hmm....er bare ca 5 uker på vei men har blødd i tretti dager nå. Og ganske mye...sånn at det drypper store dråper i doet og vanvittig forbruk av bind. Hatt to hcg tester og det var økning om enn ikke så høy. Har ved tidligere fødsler ikke blødd, men har tatt veldig lang tid før graviditetstester har slått inn. Hadde ikke falt meg inn at jeg var det om jeg ikke hadde målt hcg innhold. VAr egentlig bare slapp og sliten og fryktelig glemmsom..hihihi. Spent på hvordan dette går.......Flere med erfaringer?
Oh baby Skrevet 3. november 2015 Forfatter #4 Skrevet 3. november 2015 Jeg har ikke foranliggende morkake, nei! -Men nå ser det ut til at jeg har sluttetå blø Startet i uke 6, og sluttet da jeg rundt 14 uker!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå