Gå til innhold

Kommer inn hit for 3. gang på 1 år.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vet nesten ikke om jeg tør..

 

12 dpo og positiv test på ettermiddagsurin. Er egentlig mest redd nå etter å ha opplevd 2 MA på rad.. 

 

Har akkurat hatt første time hos fertilitesklinikken og monitoren slo aldri ut denne måneden heller..

 

 

Skrevet

Jeg hadde to MA på rad, og etter det trillet to barn ut av meg på to år :) Lykke til, og; Gratulerer!



Anonymous poster hash: 45b8e...951
Skrevet

Ja vi har ønsket oss dette så veldig lenge <3 Håper denne holder seg på plass helt til mai <3

Skrevet

Uff, jeg skjønner deg. Er i omtrent samme situasjon, etter ma i januar og sa i juni. Er nå 5+2 i følge sist mens, men jeg vet at jeg hadde el 16.aug så blir nok satt en uke tilbake på oul.

 

Får du noe ekstra oppfølging? Regner med jeg får tilbud om tidlig ul i uke 12, og håper jeg kan mase meg til en i uke 15 også. Mistet i uke 14 ved ma'en. Har ikke bestilt legetime enda, tenkte å be om en time om 2-3 uker.

Skrevet

Ja ikke noe hyggelig dette 😩

Jeg går på progesteron ( lutinus ) og abyl e 👍🏼 jeg hadde EL 14 august og er 4+4 idag. Skal inn til første ultralyd om 2 uker også får jeg ukentlig etter det. Helt gratis. Er gynekologen som har bestemt løpet her, så jeg gjør som jeg får beskjed om. Gruer meg enormt til den første ultralyden 😁😖

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...