Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en bekjent som har fått en sønn og barnet skal hete Kimstoffer. Navnet er slått sammen av to i slekten hvor den ene heter Kristoffer og den andre heter Kim Jarle.

Jeg er veldig for mangfold av navn og missliker sjelden noen, men jeg kjente at dette var et navn som var vanskelig for meg å "svelge". Jeg unnlot høffelig å si noe om navnet og konsentrerte meg om å "snakke" med babyen.

 

Er det bare meg eller er det flere som synes dette navnet er "usmakelig" Jeg hater å si at noen navn er stygge, men hvis jeg er ærlig tror jeg dette må være det styggeste navnet jeg har hørt.

 

Så hva synes dere brukere her inne om Kimstoffer?



Anonymous poster hash: 3798e...f26
Videoannonse
Annonse
Skrevet

var ikke særlig pent nei

Skrevet

Tungt å uttale og en smule merkelig ja.



Anonymous poster hash: 90fd9...680
Skrevet

En uheldig sammenslåing av navn ja.
Hadde selv ikke kommentert det, har de valgt navn har de valgt navn, men det var virkelig ikke noe vakkert navn.



Anonymous poster hash: d03aa...650
Skrevet

Nei! Det fungerte ikke i det hele tatt!

 

Anonymous poster hash: b3106...f78

Skrevet

Ikke noe jeg hadde kalt mitt barn for å si det slik

Skrevet

Hørtes ut som en skrivefeil ...:-O



Anonymous poster hash: 51dc6...587
Skrevet

Hmm, lurte på om jeg hadde gått inn på feil side faktisk. skjønte ikke at det var et navn. Fikk ikke gode assosiasjoner til navnet. Men for all del, blir man vant til det syns man kanskje det er fint. Men syns ikke det nå dessverre.

 

Anonymous poster hash: f5862...48f

Skrevet

Nei huff. Stakkars barn da, kommer til å bli mobbet for et sånt navn. Jeg hadde ledd og sagt at de burde funnet et ordentlig navn.



Anonymous poster hash: 06124...fde

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...