Anonym bruker Skrevet 22. juni 2015 #1 Skrevet 22. juni 2015 Hei!Lurer på om det er mange her som har brukt det? Er det noe som kan hjelpe, eller er det bare tull? Tenkte kanskje å prøve det ut, men veldig usikker... Hvor ofte tar dere disse dråpene? Når begynner man med de og når slutter man med de? Er snart på min 7 pp og kjenner jeg stresser veldig med å bli gravid. Mistet i uke 12 i slutten av 2014 og kjenner det blir bare mer og mer sårt, selv om jeg trodde det gikk greit.. Anonymous poster hash: 80bc3...0fa Anonymous poster hash: 80bc3...0fa
skunkenblomst Skrevet 23. juni 2015 #2 Skrevet 23. juni 2015 Jeg har aldri prøvd babyklister, men lurer på om jeg skal prøve wild yam etter eggløsning.. syntes det er litt skummelt... hva er babyklister?
Hoppetau Skrevet 23. juni 2015 #3 Skrevet 23. juni 2015 Jeg har også anskaffet meg babyklister. Sånn jeg forsto det skal man ta 10 dråper i litt vann 3 ganger om dagen fra eggløsning til ikm. Men jeg er langt fra 100% sikker på at dette er den riktige måten.
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2015 #4 Skrevet 23. juni 2015 Funket ikke på meg. Det er dessuten homeopat"medisin" og bare (veldig dyrt) tull. Anonymous poster hash: be561...5a2
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå