Zarina Skrevet 26. juni 2015 Forfatter #151 Skrevet 26. juni 2015 Snart 30 år, Gift i snart et år og prøver på vår første nå. Tålmodigheten er ikke tilstede i det hele tatt så håper det klaffer snart Klarte ikke la være å teste i dag, selvfølgelig negativ siden jeg bare er 4-5 dpo ★ hehe, må jo bare riste på hodet av meg selv... skal på fest i morgen og kommer nok til å ta noen glass vin hvis ikke jeg mot alle odds tester positivt i morgen... Pleier å veldig ømme pupper fra et par dager dpo til et par dager før ikm, men har ikke noen pms symptomer denne gangen... håper det er et godt tegn, men har en dårlig følelse...
Nelly82 Skrevet 26. juni 2015 #152 Skrevet 26. juni 2015 Jeg har heller ingen pms.. eller tegn til svangerskap.. testet i natt 11dpo.. negativ..
Nelly82 Skrevet 26. juni 2015 #153 Skrevet 26. juni 2015 Har bare murring i eggstokker på begge sider kjennes d ut som. Ikke i livmor.
Zarina Skrevet 26. juni 2015 Forfatter #155 Skrevet 26. juni 2015 Så dumt, hannepålandet! Bedre lykke neste mnd!
Hannepålandet Skrevet 26. juni 2015 #156 Skrevet 26. juni 2015 Takker. Er bare å henge i!! Litt usikker på om det er på 13 eller 14nå. Henger med dere til alle har testa
Morroklump1 Skrevet 26. juni 2015 #157 Skrevet 26. juni 2015 Hei, er det forsent å hoppe inn her? Var ikke planlagt å prøve denne måneden her, men tror jeg KANSKJE hadde en festeblødning i går kveld/ i dag tidlig og formiddag. Blødde minimalt, kun når jeg tørket meg og i formiddag kom det kun en liten rose med blod i trusa, etter det kom det ikke noe mer. Satte i en tampong når jeg skulle av gårde på flyet tidligere i dag, men den var det ikke et lite glimt av blod på en gang når jeg tok den ut. Litt usikker på ikm dato, spesielt om dette var en minimini menstrasjon. Blør gjerne mellom 4-6 dager og skal jo ikke i teorien ha mens før neste uke. Krysser fingrene
tingeling87 Skrevet 27. juni 2015 #158 Skrevet 27. juni 2015 Testa i dag tidlig. Og det kom jo frem en svak strek!!! Ca 9 dpo. Hurra☺️ Mannen min så den også. Går det an å legge ut bilde med tlf?
Zarina Skrevet 27. juni 2015 Forfatter #159 Skrevet 27. juni 2015 Gratulerer tingeling87! Du kan laste opp bilde på tinypic.com og legge linken her ved å copy/paste Og velkommen til deg moroklump1!
Parasoll☀️ Skrevet 27. juni 2015 #160 Skrevet 27. juni 2015 Testa i dag tidlig. Og det kom jo frem en svak strek!!! Ca 9 dpo. Hurra☺️ Mannen min så den også. Går det an å legge ut bilde med tlf? Gratulerer!!
Parasoll☀️ Skrevet 27. juni 2015 #161 Skrevet 27. juni 2015 Tester må med CB digital.. Tror nok den er negativ 7 dpo, men man vet jo aldri...
Zarina Skrevet 27. juni 2015 Forfatter #163 Skrevet 27. juni 2015 Fikk også negativ test i dag. Regnet ikke med noe annet, så da blir det et par glass i kveld skal prøve å ikke teste mer før ikm nå...
tingeling87 Skrevet 28. juni 2015 #164 Skrevet 28. juni 2015 Test tatt i dag, 10-11 dpo. http://tinypic.com/r/iok8qd/8
Morroklump1 Skrevet 28. juni 2015 #165 Skrevet 28. juni 2015 Hei damer, har dere mange symptomer? Når morgendusjen skulle i gang hadde jeg så utrolig følsomme brystvorter! Bare at strålen traff var ubehagelig. Men tør ikke å håpe for mye. Hard og lukket tapp har jeg også, men det kan endre seg fort om tr dukker opp. Har ikke spottet noe mer blod heller Gratulerer så mye til deg Tingeling87!!
Parasoll☀️ Skrevet 28. juni 2015 #166 Skrevet 28. juni 2015 Test tatt i dag, 10-11 dpo. http://tinypic.com/r/iok8qd/8 Gratulerer!!! 😊
Zarina Skrevet 28. juni 2015 Forfatter #168 Skrevet 28. juni 2015 Her er det lite symptomer. Har fått veldig ømme pupper, men det pleier jeg å ha. Eneste forskjell er at de ble ømme noen dager senere. Håper så klart på positiv test, men tviler sterkt på at det er min tur denne mnd... har foreløpig ikke spottet noe, men regner med at jeg begynner å spotte rundt onsdag eller torsdag. Jeg klarer ikke helt å kjenne forskjellen på hard og myk tapp, men min er i alle fall lukket og høyt oppe... Gratulerer så mye tingeling87, er jo ingen tvil om at den testen er positiv!
tingeling87 Skrevet 28. juni 2015 #169 Skrevet 28. juni 2015 Tusen takk for gratulasjoner☺️ Håper flere blir med inn på 1.trimester. Jeg kommer til å følge med på dere andre her☺️
SLURPÅ Skrevet 28. juni 2015 #170 Skrevet 28. juni 2015 Her er mensen over. 2 dager med spotting og ca 2 dager med mens sa jeg har 13 til 14 dagers lutfase, Yes. Da er det barre og vente på el som er om 10 til 12 dager igjen. La det klaffe og at Legen kan hjelpe meg kjapt. Kan legen skrive ut Crinoner og Albyle uten og vert til GU spesialist ? Håper jeg får før henvisninger for kl tikker her.
SLURPÅ Skrevet 28. juni 2015 #171 Skrevet 28. juni 2015 Tusen takk for gratulasjoner☺️ Håper flere blir med inn på 1.trimester. Jeg kommer til å følge med på dere andre her☺️ Gratulerer
Hannepålandet Skrevet 28. juni 2015 #172 Skrevet 28. juni 2015 Her er mensen over. 2 dager med spotting og ca 2 dager med mens sa jeg har 13 til 14 dagers lutfase, Yes. Da er det barre og vente på el som er om 10 til 12 dager igjen. La det klaffe og at Legen kan hjelpe meg kjapt. Kan legen skrive ut Crinoner og Albyle uten og vert til GU spesialist ? Håper jeg får før henvisninger for kl tikker her. Jeg fikk albyl E av gyn. Og skal ta blodprøve for å måle progresteronnivå for å se om jeg trenger støtte ven neste positive test.
Parasoll☀️ Skrevet 29. juni 2015 #173 Skrevet 29. juni 2015 Her ble ny CB Plus tatt i morges, negativ. 9 dpo i dag, og har egentlig ikke noe håp. Blir nok til å ta ny test i morgen, men tviler på at den er positiv. Lykke til hos legen Slurpå!
Kjerringa med agurken Skrevet 29. juni 2015 #174 Skrevet 29. juni 2015 Hvit test her også (billigtest). Har IKM på onsdag så får da vente og se. Har fortsatt høy temperatur i forhold til vanlig, føler meg varm, småkvalm til tider, mye luft, hoven mage, begynt å få såre brystvorter, en del hodepine, tidvise magesmerter/stikk, ekstra søt/saltsug, trøtt og sliten.Skulle ikke forundre meg om at det bare går rundt enda en gang til neste eggløsning uten TR mellom :/ Gratulerer Tingeling!
Zarina Skrevet 29. juni 2015 Forfatter #175 Skrevet 29. juni 2015 Her er det fortsatt hvit test også. Synes nesten jeg kunne skimte en skyggestrek, men er nok sikkert bare ønsketenkning... fikk bittelitt rosa utflod på papiret i sted, nesten så det ikke var synlig, men det var der. Så da er sikkert spottingen i gang fra i morgen tenker jeg. er 7-8 dpo i dag, men pleier å begynne tidlig med spottingen... har fortsatt sykt ømme pupper, så ømme at jeg våkner mange ganger i løpet av natta. Hadde det vært resultatet av graviditet så hadde det jo vært greit, men når det bare er pms-tull så er det bare frustrerende! Krysser fingrene for at det blir noen flere positive tester utover i uka!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå