Gjest Trulte med to små Skrevet 26. mai 2015 #1 Skrevet 26. mai 2015 I morgen blir en spennende dag! Jeg var på trivselskontroll i dag og alt var fint bortsett fra 3+ i urinen og pga alderen min ( 40 år ) så blir jeg satt i gang i morgen da legen mente babyen hadde godt av å komme ut nå. Jeg hadde en tegningsblødning lørdag og har hatt mensmurringer og stikkende/strekkende smerter nedentil, samt kynnere/rier? og har skjønt at noe var på gang, men var sliten av at det aldri tok seg opp. Ble strippet og var moden med ca 2 cm åpning. Håper morgendagen vil gi oss vår lille prinsesse nr 2 Litt rart å skulle bli satt i gang denne gangen, men jeg tar i mot den hjelp jeg kan få nå og er glad til. Noen som har hatt raske fine fødsler mht å bli satt igang?
LykkeLi1978 Skrevet 26. mai 2015 #2 Skrevet 26. mai 2015 Masse lykke til😊 blei satt i gang med nr to fordi vannet gikk på morningen og ikke noe mer skjedde, men han var ute på natta, så gikk vel en 15 timer fra jeg fikk den første modnings pilla.... men min erfaring, uten at det trenger stemme for deg, var at det riene var mye hardere og vondere med å bli satt i gang enn når alt gikk av seg selv, som det gjorde med første mann😊
Gjest Trulte med to små Skrevet 26. mai 2015 #3 Skrevet 26. mai 2015 Masse lykke til blei satt i gang med nr to fordi vannet gikk på morningen og ikke noe mer skjedde, men han var ute på natta, så gikk vel en 15 timer fra jeg fikk den første modnings pilla.... men min erfaring, uten at det trenger stemme for deg, var at det riene var mye hardere og vondere med å bli satt i gang enn når alt gikk av seg selv, som det gjorde med første mann Tusen takk! Ja det er nok en del forskjellig erfaringer ang det å bli satt igang. Skal ta ny sjekk i morgen ang hvor langt jeg er kommet i forløpet og hvilken metode jeg blir satt i gang med. Mulig de bare tar vannet også. Vel, tiden vil vise og spennende er det ihvertfall!
Anonym bruker Skrevet 26. mai 2015 #4 Skrevet 26. mai 2015 Så spennende! Lykke til Anonymous poster hash: 9af2f...ac7
Cue Skrevet 26. mai 2015 #5 Skrevet 26. mai 2015 Så spennende! Lykke til Anonymous poster hash: 9af2f...ac7 Hadde ikke tenk å være anonym
Krumelur Skrevet 26. mai 2015 #6 Skrevet 26. mai 2015 Lykke til! Søsteren min har blitt satt i gang med begge sine, og begge var raske og greie fødsler.
Gjest Trulte med to små Skrevet 26. mai 2015 #7 Skrevet 26. mai 2015 Så spennende! Lykke til Anonymous poster hash: 9af2f...ac7 Tusen takk!
Gjest Trulte med to små Skrevet 26. mai 2015 #8 Skrevet 26. mai 2015 Lykke til! Søsteren min har blitt satt i gang med begge sine, og begge var raske og greie fødsler. Tusen takk! Så godt å høre det da! Jeg er jo spent på hvordan det vil være i forhold til å gå i fødsel av meg selv slik som sist. Har jo lest en del ymse mht det å bli satt igang. Håper jeg er heldig og får det raskt overstått. Lov å håpe vet du
Frufluffy Skrevet 26. mai 2015 #9 Skrevet 26. mai 2015 Lykke til! Siden du er moden og er strippet har du gode forutsetninger nå tror jeg! Tenk nå har du snart baby i armene
2trollunger Skrevet 26. mai 2015 #10 Skrevet 26. mai 2015 Jeg ble satt igang med nr 2, og det gikk helt fint! Det tok ca 7timer fra start til hun kom ut. Lykke til!
Leirha Skrevet 26. mai 2015 #11 Skrevet 26. mai 2015 Det kan fint går raskt om kroppen din er moden for det nå, og du er jo andregangs, så hvem vet Masse lykke til!
Gjest Trulte med to små Skrevet 27. mai 2015 #13 Skrevet 27. mai 2015 Tusen takk alle sammen! Første fødsel tok 8 timer med aktiv fødsel, men hadde en lang latensfase som var vond. Slapp forholdsvis billig unna da, så det var jeg glad for. Har noen rier nå selv om de ikke er veldig vonde og kommer uregelmessig, så er det ihvertfall noe på gang. Straks avreise og er så utrolig spent!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå