♥ Min engel ♥ Skrevet 1. april 2015 #1 Skrevet 1. april 2015 Jordmor skal tøye og strippe meg om jeg er moden en uke før termin. Jeg har begynt å få stigende blodtrykk og syke nedpress/nervesmerter der nede nå som har vart en stund. Så nå er det ganske tungt å gå gravid. Forrige svangerskap ble jeg strippet 11 dager over termindato og fikk rier med en gang. Håper på det samme denne gangen. Noe med erfaringer om å bli strippet i graviditet nr.2 ift. graviditet nr.1?
Anonym bruker Skrevet 1. april 2015 #2 Skrevet 1. april 2015 Ble strippet med nr 1 da vannet begynte å lekke litt. Riene kom noen timer etterpå. Var da 5 dager over. Ble strippet med nr 2 for en uke siden, har termin om en uke. Ikke noe utslag av det, var ikke helt moden. Anonymous poster hash: 0bd32...7d4 Anonymous poster hash: 0bd32...7d4
Anonym bruker Skrevet 2. april 2015 #3 Skrevet 2. april 2015 Er stripping vondt? Anonymous poster hash: 1c795...1a6
♥ Min engel ♥ Skrevet 2. april 2015 Forfatter #4 Skrevet 2. april 2015 Jeg syns ikke stripping var vondt med nr en. Var da moden og kroppen trengte da bare den lille dytten for å gå i fødsel. Men kan tenke meg det kanskje er litt vondt om man ikke er helt moden. Så håper jeg er det når jeg blir strippet nå neste gang.
Anonym bruker Skrevet 2. april 2015 #5 Skrevet 2. april 2015 Jeg synes ikke det var vondt, hverken som moden eller umoden. Kjennes ut som noen kjappe intense menssmerter. Men er ikke vondt. Har hørt andre si det er helt forferdelig. Anonymous poster hash: 0bd32...7d4 Anonymous poster hash: 0bd32...7d4
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå