Femina_74 Skrevet 23. februar 2015 #1 Skrevet 23. februar 2015 Hei, Er det noen som bor i området Vestby-Hølen-Son som kunne tenke seg å treffes? Selv har jeg termin 17 august med nr 2. Fra før har jeg en jente på 3 år. Mvh Femina_74
Augustmams Skrevet 17. mars 2015 #2 Skrevet 17. mars 2015 Hei! Jeg har termin i august og bor i området du nevner. Fra før har jeg en gutt på 2 år Spennende å skulle ha en til!
Femina_74 Skrevet 9. april 2015 Forfatter #3 Skrevet 9. april 2015 Hei! Jeg har termin i august og bor i området du nevner. Fra før har jeg en gutt på 2 år Spennende å skulle ha en til! Hei Så hyggelig med svar. Jeg er ikke så ofte her inne, men jeg sender deg en personlig melding med kontaktinfo. Så kan du velge om du vil gi lyd fra deg. :-)
2trollunger Skrevet 25. mai 2015 #4 Skrevet 25. mai 2015 Hei! Jeg har termin 14.aug, og bor i Vestby. Hadde vært koselig å ta en kaffe el..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå