Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Kan halsbrann være et tidlig tegn på graviditet? Er 8dpo i dag og har hatt halsbrann i hele dag. Ble så ille at jeg måtte gå hjem fra jobb for jeg ble redd jeg skulle kaste opp  :sprettoy: Noen andre som har vært plaget med dette?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ikke hatt noen plager i svangerskapene mine ...foruten halsbrann! Halsbrann var det første jeg kjente i alle tre svangerskapene, allerede bare noen uker på veg. Så det kan det jo godt være :) Men det kan jo bare være vanlig halsbrann også, sikkert lurt å ta en test :D

Skrevet

har en test liggende på lur, men den sparer jeg til jeg er litt nærmere IKM 😜 Sist jeg husker at jeg hadde halsbrann (i like stor grad som i dag) var jeg gravid med lillesnuppa vår, men da i 3.tri.

Blir spennende venting uansett 😊

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...