Gå til innhold

Har prøvd i ett år...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå har vi prøvd å bli gravide i ett år (dvs ble gravid og hadde en MA for et par måneder siden) Når har man prøvd så lenge at man begynner å ta undersøkelser? Er 32 år.

 

Anonymous poster hash: 7a323...278

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Et år, så be legen om en henvisning :) lykke til!

 

Anonymous poster hash: b5ce9...cb1

Skrevet

Takk! Skjer det ikke noe før jul, så ber jeg om henvisning 👍

 

Anonymous poster hash: 7a323...278

Skrevet

Det vanlige er henvisning etter ett år, eller 6 mnd dersom man er over 35.

Skrevet

Til hvem/hva ber man om henvisning til egentlig?

 

Anonymous poster hash: 7a323...278

Skrevet

Du bare forklarer saken også blir du henvist til gynekolog i første omgang, som tar alle mulige undersøkelser. Det er egentlig ikke noe å vente på, fordi det kan godt være ganske lang ventetid bare på å komme inn til gyn. Jeg gikk til legen selv og ba om henvisning for to uker siden, har utsatt det en stund selv og, fikk time hos gynekologen i januar, så det var jo ikke såå lenge. Men dagen etter jeg var hos legen fikk jeg positiv g-test, utrolig men sant. Nå gjenstår det jo å se om det blir noe av da. Lykke til!

Skrevet

Forresten, trist at du mistet, men da vet du jo at dere kan bli gravide:)

Skrevet

Ville ringt legen idag jeg og fått henvisning. Var selv til legen etter 6 mnd prøving han henviste meg med en gang. Skal til spesialist i neste uke, 3 mnd ventetid.

 

Er 32.

 

Lykke til!

 

Anonymous poster hash: baf79...55b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...