Lizzle Skrevet 11. november 2014 #1 Skrevet 11. november 2014 Hei Jeg har en gutt som må er 5,5 mnd. Har vært plaget med lite søvn helt siden han ble født. Først hadde han kolikk, deretter sov han greit en periode før han for ca 3 uker siden begynte med noe nytt. Hver kveld når han skal legge seg sovner han greit, men etter 30-40 min våkner han og hylskriker. Han har fått tenner så tror ikke det er det han plages med. Går inn og gir han smokken, da gnur han litt og sovner igjen. Dette kan gjentas i 2 timer med bare 5-15 min mellomrom. Noen som har noen gode råd?
Anonym bruker Skrevet 11. november 2014 #2 Skrevet 11. november 2014 Magevondt? Har du introdusert noe nytt? Mørkredd? Seperasjonsangst? Anonymous poster hash: 03dbd...38d
Anonym bruker Skrevet 11. november 2014 #3 Skrevet 11. november 2014 Min drev med litt av det av det samme, fant aldri ut av hva det var, brått så gikk det over. Jeg gikk inn på rommet, snakket rolig, sa at "mamma er her, men nå er det natt og du må sove", ga smokken og gikk ut. Stort sett så roet hun seg da. Anonymous poster hash: 03dbd...38d
Lizzle Skrevet 12. november 2014 Forfatter #4 Skrevet 12. november 2014 Magevondt? Har du introdusert noe nytt? Mørkredd? Seperasjonsangst? Anonymous poster hash: 03dbd...38d Takk for svar Har ikke introdusert noe nytt, virker ikke som det er magevondt. Det har vi god erfaring med fra han var nyfødt. Har prøvd å ha ei lampe på, hjelper ikke. Kan være at det er seperasjonsangst, noen tips hvis det er det ?
Lizzle Skrevet 12. november 2014 Forfatter #5 Skrevet 12. november 2014 Min drev med litt av det av det samme, fant aldri ut av hva det var, brått så gikk det over. Jeg gikk inn på rommet, snakket rolig, sa at "mamma er her, men nå er det natt og du må sove", ga smokken og gikk ut. Stort sett så roet hun seg da. Anonymous poster hash: 03dbd...38d Hvor lang tid gikk det før det ble bedre?
Anonym bruker Skrevet 12. november 2014 #6 Skrevet 12. november 2014 Magevondt? Har du introdusert noe nytt? Mørkredd? Seperasjonsangst? Anonymous poster hash: 03dbd...38d Takk for svar Har ikke introdusert noe nytt, virker ikke som det er magevondt. Det har vi god erfaring med fra han var nyfødt. Har prøvd å ha ei lampe på, hjelper ikke. Kan være at det er seperasjonsangst, noen tips hvis det er det ? Du må nesten bare vise at du er der. Gå inn til han, snakk rolig, gi han smokken, stryk litt på han. Det funka her. Det varte ikke lengre enn et par uker her. Anonymous poster hash: 03dbd...38d
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå