Gå til innhold

Blod fra børstet?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg oppdaget blod fra børstet da jeg dusjet meg. Kom også litt blank og hvit væske. Noen som har erfaringer eller vet noe om dette. Sliter også veeeldig med at jeg har vondt i brystvortene. Det minner om frostsmerter. Noen andre? :) førstegangs og hysterisk! :P

 

Anonymous poster hash: 6a2f0...62b

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva er børstet???



Anonymous poster hash: 3a112...eac
Skrevet

Brystet vil være det riktige ordet :) autokorrekt på nettbrett! :P

 

Anonymous poster hash: 6a2f0...62b

Skrevet

Da høres det ut som om du har et sår på brystvorta. Jeg har også litt frostaktige smerter i brystene. Det tror jeg er brystspreng. Spesielt under armene. Det vil nok gi seg ettersom melkeproduksjonen stabiliserer seg, om jeg ikke husker feil:)

Skrevet

Jeg blødde fra begge brystvortene nå i starten på ammingen fordi jeg var sår. Sabla vondt men ikke farlig. Men om du ikke er synlig sår og blodet kommer fra brystet så aner jeg ikke.. Ville nok sjekket m en lege da..

Skrevet

Har ingen synlige sår nei. Blodet kom liksom litt "utvannet". D kom sammen med dn blanke og hvite.

Jeg får vondt når jeg går ut og blir litt kald. Så ser for meg at det er i forbindelse med at nipplene stivner?

 

Anonymous poster hash: 6a2f0...62b

Skrevet

Mulig brystbetennelse? 

 

Ta en tur til legen og få sjekket det 



Anonymous poster hash: 66cd7...dbd
Skrevet

Du er fortsatt gravid? Jeg tenker du kanskje har fått melk og at det kan komme litt blid, men ta det opp med jm, lege hs eller lignende

 

Anonymous poster hash: 5492e...8cc

Skrevet

Ja, jeg er snart 7 mnd. Og alt er i orden ellers. :)

Jeg skal kontakte jm. :)

 

Anonymous poster hash: 6a2f0...62b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...