Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2014 #1 Skrevet 18. oktober 2014 Det ble sendt med norgespakken, så det skal være forsikret. Noen som har opplevd dette og klaget til posten? Anonymous poster hash: b8af8...5a9
Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2014 #2 Skrevet 18. oktober 2014 Posten har ikke feil her. Du kan selvsagt ta kontakt med de og høre, men vil antakelig få følgende svar: Ting som sendes med norgespakke skal være forsvarlig pakket ift til knuselighet osv. Postarbeidere kan ikke sjekke hva som er i hver enkelt pakke de håndterer. Ta heller kontakt med de som har sendt deg pakken og se om du kan få refundert noe. Anonymous poster hash: 195bc...d91
amandine Skrevet 18. oktober 2014 #3 Skrevet 18. oktober 2014 Hvis du kan dokumentere hvordan det har vært pakket og det har vært forsvarlig kan du få erstatning. Ta med alt på posten og snakk med dem. Ta også med dokumentasjon på verdi. Og til senere, det lønner seg å åpne sånne pakker på posten. Jeg har fått erstattet knust servise som var ordentlig pakket, jeg har også opplevd at ting ikke har vært ordentlig pakket og posten ikke ville dekke. Da har jeg fått pengene igjen av selger.
<3 O&O <3 Skrevet 18. oktober 2014 #4 Skrevet 18. oktober 2014 Ta med deg hele pakken, evt ta bilder av emballasje inni og utenpå,den knuste skåla osv. Skriv de ut. Få med deg norgespakkelappen for å ha kollinr hvis du ikke vil sende inn alt. Gå på postkontoret. Få et skjema som heter Skadeskjema, fyll ut og få de til å sende det inn:) De kan sende hele pakken, bilder eller det som er ødelagt. Jobber med dette:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå