Gå til innhold

Første trimester er så kjedelig!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vil bare bikke over til andre trimester, jeg! Få litt mage, kjøpe litt ting og tang osv. Dette blir de to lengste månedene i mitt liv :-P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Enig... Og jeg er hele tiden så redd for SA/MA... Gleder meg til jeg får time til tidlig ul. Håper alt er bra, jeg klarer ikke glede meg skikkelig før det.

Skrevet

DER! Er jeg også! Det er egentlig litt kjedelig å finne ut av graviditeten så tidlig. Der er flere uker til både legetimer og jordmor timer.. det går så sakte til kontrollene startet (syns jeg da). Det er ikke før jeg kommer dit at jeg virkelig kan nyte graviditeten;-) er liksom i en boble inntil da. Hehe :-)

Skrevet

Haha! Det er som jeg skulle skrevet det selv.

Er bare 6+1 på vei og føles som jeg har vært gravid i en evighet og enda så er det en hel evighet igjen til vi er i 2. trimester.

 

Heldigvis 10 dager til tidlig UL- aldri før har tida gått så sakte ( med unntak av de siste ukene før termin med de to andre ungene ) haha :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...