Frufluffy Skrevet 7. oktober 2014 #1 Skrevet 7. oktober 2014 Er det 5+ som er det meste den kan vise?
Firsttimemommy Skrevet 8. oktober 2014 #2 Skrevet 8. oktober 2014 Er det ikke 3+ som er det meste? Tror det altså. 😊
Tallah Skrevet 8. oktober 2014 #3 Skrevet 8. oktober 2014 3+ er det meste den kan vise ja. Dette betyr at det er minst 3 uker siden eggløsning. Altså at man er ca. 5 uker på vei. 3+ slår ut med 2000 i hcg!
Jenta30 Skrevet 8. oktober 2014 #4 Skrevet 8. oktober 2014 Min slo ut på 3+ når jeg var 5+0 Hadde ikke testet siden vanlig digital på ikm
Kanskje snart <3 86 Skrevet 8. oktober 2014 #5 Skrevet 8. oktober 2014 Min slo ut på 3+ i uke 5+0. 2 dager før dette fikk jeg målt HCG og det var 981, så regner med det hadde doblet seg da:) Jeg har to i magen til tross for at HCG mitt ikke er skyhøyt akkurat.
Frufluffy Skrevet 8. oktober 2014 Forfatter #6 Skrevet 8. oktober 2014 ok Ser at mange anbefaler disse om de er usikre på el/mens, men det er jo bortkastet penger om man 5+ da Jeg har bare testet positivt på tester av typen billig og som har gått ut på dato, men ingen mens så er ganske så sikker
Mor til 2 snart 3❤️ Skrevet 11. oktober 2014 #7 Skrevet 11. oktober 2014 Hmmm tok en ny test i dag og skal i følge siste mens være 5+5, men cb digital viste 2-3.. Burde ikke testen egentlig vist 3+ ?? Kjenner at jeg blir litt bekymret for at ting ikke går helt som det skal:/ Tok første test torsdag for litt over en uke siden og den viste 1-2 så har jo økt, men hadde kanskje håpet på/forventet litt større økning! Aner ikke helt hva referanseverdiene for hcg i disse testene er heller så kan jo være helt innafor normalen, men tenker fælt allikevel.. Noen andre som har opplevd lignende?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå