Gå til innhold

Når ble dere kvalm?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Regner med det er Progesteronen som gjør meg kvalm så tidlig som dette i uke 4+6...

 

Men lurer allikvel på om graviditet kan være årsaken så tidlig? Når ble dere kvalm?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kvalmen startet i det små når jeg var 4+5. Vært sengeliggende siden 5+1, er 6+0 i dag...

Skrevet

Startet da jeg var 5+ et eller annet, var da kjempekvalm. Fortsatt kvalm, men når jeg er sulten, men samtidig er det mye mat som får meg kvalm, så orker ikke mye mat heller :( er 13+1 idag :)

Skrevet

3 barn. uke- 4/5, 6, 8



Anonymous poster hash: 05c21...325
Skrevet

Ble kvalm i uke 5 + (noe). Kvalmen er her fortsatt (10+6). Men heldigvis ikke over like lange perioder lengre 😊

Skrevet

Tusen takk for svar:)! Jeg er 5 uker i dag, og kvalmen sniker seg frem innimellom, foreløpig er det ikke så gale men regner med det kanskje blir verre ;)

Skrevet

Jeg er 4+2 og merker ingenting enn så lenge til kvalmen. Har 2 barn fra før og med de kom kvalmen kastet på i uke 6 og varte til rundt uke 12-13. Gruer meg til den kommer.

Skrevet

Jeg er 4+2 og merker ingenting enn så lenge til kvalmen. Har 2 barn fra før og med de kom kvalmen kastet på i uke 6 og varte til rundt uke 12-13. Gruer meg til den kommer.

 

Uff, ja tenker meg at dere som har kjent på kvalmen før ikke akkurat gleder dere.. Er sikker på jeg kommer til å angre på at jeg sier dette, men hos meg er kvalme en milepæl etter 6 SA/kjemiske og ingen barn. Jeg vil ha symptomer for da føler jeg meg litt mere gravid;) Men er sikker på at etter en liten stund kommer jeg ikke til å tenke det samme ;P

Gjest MiffaBlir3Barnsmor
Skrevet

Under en uke etter EL kom kvalmen hos meg :)

Skrevet

Jeg er i uke 3. OVERBEVIST om at jeg er gravid. Kvalm er et av tegnene.

Skrevet

Er i uke 5 nå, ikke merket noe til kvalmen enda. Sist kom kvalmen etter uke 6 engang og varte til rundt uke 24/25. Håper ikke den henger i så lenge denne gangen :)

Skrevet

Hei! Jeg er kvalm av og på for tiden, og egentlig litt usikker på om det er graviditeten eller noe annet... Har nemlig pleid å være kvalm uten å være gravid også, og synes ikke det er noe verre enn det. Er 6+5 i dag. :)

Skrevet

I begynnelsen av uke 6. Er nå 10 uker på vei og kvalmen henger i som bare det

Skrevet

merker jeg blir sykt kvalm om morgningene etter jeg har gått tur med hunden og ikke spist før. Går over med en gang jeg får i meg noe mat. er rundt 5-6-7 (??) uker på vei. Håper det ikke blir verre etter hvert!

Skrevet

Ja! Kjenner igjen den med å gå tur med hunden på tom mage. Blæ, da kan jeg kaste opp any time. Så får jeg i meg en skive eller to, og da går det over. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...