Snertne85 Skrevet 27. september 2014 #1 Skrevet 27. september 2014 Dette blir mitt andre barn, og det fjerde for min samboer :-)
Snertne85 Skrevet 30. september 2014 Forfatter #5 Skrevet 30. september 2014 velkommen hvordan er formen Jeg er konstant kvalm OG sulten. Dårlig kombinasjon ;-) Må småspise hele tiden fordi jeg er sulten, glad jeg arbeider på friluftsavdeling og er ute hele dagen, frisk luft hjelper :-) Eller så blir trøtt tidlig på ettermiddagen, og legger meg tidlig, ser ut til at jeg trenger mer søvn for å være uthvilt :-) Hva med deg? Hvor langt er du på vei ?
tmlove Skrevet 30. september 2014 #6 Skrevet 30. september 2014 velkommen hvordan er formen Jeg er konstant kvalm OG sulten. Dårlig kombinasjon ;-) Må småspise hele tiden fordi jeg er sulten, glad jeg arbeider på friluftsavdeling og er ute hele dagen, frisk luft hjelper :-) Eller så blir trøtt tidlig på ettermiddagen, og legger meg tidlig, ser ut til at jeg trenger mer søvn for å være uthvilt :-) Hva med deg? Hvor langt er du på vei ? Jeg også var mye kvalm spesielt fra uke 6 så ga det seg etterhvert, nå er jeg nesten aldri kvalm, men jeg brekker meg mye og blir fort tappet av energi. Håper det gir seg for deg nå, hvor langt er du kommet nå? Jeg er 15 uker :-)
Snertne85 Skrevet 1. oktober 2014 Forfatter #7 Skrevet 1. oktober 2014 Til meg kom ikke kvalmen før uke 8, jeg kaster sjeldent opp men brekker meg mye. Det gjør vondt til tider. Og er glad i sofaen tidlig på kvelden, så trøtt :-) I dag måtte jeg lure meg inn i skogen (var på tur med barnegruppa) for å kaste opp uten at barna så meg, haha ;-) Ifølge legen er jeg nå 10+2 på vei :-) Veeeldig oppblåst på kveldene, skulle tro jeg var halvveis svangerskapet, ubehagelig i grunn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå