Gå til innhold

10 åring bare velge med seg 3 gode venner på tusenfryd for å feire bursdag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det veldig dumt å bare ta med 3 jenter i bursdag?de er totalt 11 jenter i klassen.

Tenkte å kjøpe mat,is og sukkerspinn til dem. Hva blir billigst å kjøpe av mat der tro?

 

Anonymous poster hash: 225a9...23f

Skrevet

Jeg har ikke mulighet å ta med alle jentene da jeg ikke har råd.

 

Anonymous poster hash: 225a9...23f

Skrevet

Helt greit.

 

Anonymous poster hash: 3a936...bc5

Skrevet

Hvis dette er noe bursdagsbarnet selv vil, så synes jeg det er helt topp. Men det kommer jo litt an på... hvis de f.eks. er en gjeng på 5 venninner som er mye sammen, så blir det jo feil å utelate bare en.



Anonymous poster hash: 5dfe1...2bf
Skrevet

4 av 11, inklusiv din datter, vil jeg si er akkurat innenfor. En gjest til så ville jeg sagt nei.

 

Anonymous poster hash: 607f3...872

Skrevet

Ja dette vil hun selv og det er bare de 3 som leker mest sammen. Takk for svar :) hva bør jeg kjøpe til de på tusenfryd ?

 

Anonymous poster hash: 225a9...23f

Skrevet

Tja burger eller tilsvarende med drikke, også is og/eller sukkerspinn som du nevner må da være greit? Evt buffet på vertshuset, det koster 99,- for de under 12 (i alle fall om du bestiller på nett, vet ikke om det er dyrere om du kjøper det der), der er det dessert også, men tror ikke drikke er inkludert.



Anonymous poster hash: 5dfe1...2bf
Skrevet

Datteren min feiret bursdagen sin på tusenfryd med 3 venninner i sommer. Vi fant ut at det og passet best at de var 4, da får de sitte sammen 2 og 2 på karusellene og.

 

Jeg bestilte på nett 1 uke før. Da ble det 299 kr pr. person, og vi bestilte også stor pizza og 4 brus til 299 kr. Så kjøpte jeg en is til hver utenom.

 

Jentene hadde en utrolig gøy dag. De koste seg faktisk så mye at ingen ville hjem, så den bursdagen varte helt til neste dag.



Anonymous poster hash: b3f37...554
Skrevet

Takk for tips :) skal sjekke litt på priser inne på siden.

 

Anonymous poster hash: 225a9...23f

Skrevet

Flere tips?

 

Anonymous poster hash: 225a9...23f

Skrevet

Jeg har januar barn. Jeg skal ikke være den som bryter dette med å invitere alle.

 

Anonymous poster hash: d26cc...1f3

Skrevet

Nå er de 4 jentene invitert og vi gleder oss til en stille og rolig bursdag med ikke så mange.

 

Anonymous poster hash: 225a9...23f

Skrevet

Ja det syntes jeg er helt greit :) så lenge de ikke bare utelater 2-3 stk er det jo ingen problem. Og jeg syntes barn i den alderen selv skal kunne velge om de vil ha alle eller bare noen få . Så kos dere masse på tusenfryd :)

 

Anonymous poster hash: 558f0...c0f

Skrevet

Dro med meg sønnen og 4 venner på restaurant og kino i forbindelse med hans fødeselsdag. 3 fra klassen og bestevennen. Synes det var helt topp. Vi tok buss.

 

Anonymous poster hash: 0b516...04d

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...