Gå til innhold

Dere som testet etter el da dere prøvde å bli gravide. :)


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Ikke hørt om. Men vi hadde sex da el var positiv og noen dager etter. Sædcellene kan jo overleve lenge.

Jeg har alltid hatt regelmessig mens. Hver fjerde mandag.

Men el varierer. 

Med første stemte termin fra legen. (hun var ikke planlagt, men husket når hun ble unfanget)

Mens med nr 2 tok jeg el-test og da i følge mine utregninger og testen var termin 4-5dager før menstermin fra legen. Min termin stemte med ul termin. Vi hadde sex første positive el-test og jeg var kvalm dagen etter. så den klaffet veldig bra



Anonymous poster hash: c6de6...c7f

Brukte bare el-tester nå og da når vi prøvde å bli gravid med førstemann. Den mnd jeg ble gravid hadde vi sex ca 36 timer etter positiv el test. Sex bare en gang den perioden. Hadde da prøvd i nesten 1 år.

 

Med de to andre har jeg ikke tatt el tester, men jeg har tydelige tegn på eggløsning, så vet når vi hadde sex i forhold til den. Med nr 2 hadde vi sex 2 dager før. Og nå med nr 3 hadde vi sex dagen før eggløsning. Gravid på første forsøk begge disse gangene.



Anonymous poster hash: da0ae...e3c

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...