Anonym bruker Skrevet 25. august 2014 #1 Skrevet 25. august 2014 Vi er 2 stk som skal ha mat. (Med nr tre i magen) til dere som er 2 stk, hvor mye penger går det i mat på dere i måneden?? Noen gode tips og triks til å klare å holde summen litt nede på tenkelig nivå? Føler at her hjemme ryker så ufattelig mye penger på bare to stk!! Og nei, vi lever ikke på luksus mat med biff og fløtegratinerte poteter hver dag, tvert imot! Går myyye i pasta og dritt mat rett og slett... Anonymous poster hash: 85eb1...68c
Anonym bruker Skrevet 25. august 2014 #2 Skrevet 25. august 2014 Vi bruker 4000.. Anonymous poster hash: ad5f8...3f4
Gjest lillehi Skrevet 25. august 2014 #3 Skrevet 25. august 2014 (endret) Vi har matbudsjett på 1500-2000 i mnd. En voksen og en tenåring. Varierer litt iht hvilke andre ting som MÅ kjøpes den mnd. Men er klart det blir ikke det mest ideelle kostholdet, men prøver å få det så sunt som mulig. Rema har mye rimelig. Når jeg finner tilbud andre steder kjøper jeg inn litt. Billig pålegg, pasta, frosne grønnsaker, baker brød selv, lager store porsjoner med kjøttsuppe og lapskaus og fryser ned, kjøper varer som snart går ut på dato, disse selges sem regel til halv pris. Havregrøt er billig og godt. Ingen brus, chips eller annet unødvendig. Det er tøft men det går bra å kutte på matbudsjettet😃 lykke til😃 Endret 25. august 2014 av lillehi
Anonym bruker Skrevet 25. august 2014 #4 Skrevet 25. august 2014 En sparer mye på å handle bare en gang i uka, og da legge planer for hele uke ifht middager. Og om dere bestemmer dere for å spise rester en dag i uka (her passer torsdagen fint, kjedelig å spise rester i helga), så er det litt å spare på det også. Anonymous poster hash: 6f6fe...828
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå