Gå til innhold

Håper jeg havner her!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei :-) jeg tok en test i dag 3 dagerfør forventet mens. Nysgjerrigheten min tok rett og slett overhånd! Da jeg hadde tatt testen kom det etter ca ett minutt en svaaak loddrett strek. Den er så svak at jeg ikke helt tør å juble enda, så tar en ny test om 48 timer. Krysser fingrene! Hadde vært koselig å blitt kjent med dere :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De gangene jeg har vært gravid har streken vært så svak at den knapt nok er tydlig. Så den er nok positiv :) Tok testen i 12 uke bare for moro skyld for å se om den var svak da også, og det var den. Så svak eller sterk har tydligvis ingenting å si :)

Skrevet

Hei jenter :-) jeg er 6+0 i dag! Hvordan går det med dere, og hvor langt er dere på vei? :-)

Skrevet

Hurra og gratulerer, 7 veker her ca 7+0 eller 7+1, spørs om ein reknar frå blødningen starta så smått eller når det begynte skikkeleg, så litt usikker. Blir spennande når vi kjem så langt som til ul for å få meir nøyaktig dato :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...