Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Jeg og samboer tenkte å ta en liten ferie med lille jenta :) men hvor? Hun hater å kjøre bil noe særlig lenger enn butikken og tilbake og er ganske utålmodig. Så jeg har ikke peiling på hvor vi kunne dratt. Så hvis noen har tips til reise destinasjon og underholdning tas det i mot med stor takk ! :D

Skrevet

da må du kanskje gi en pekepinne på hvor du bor :P Hvis du bor på vestlandet kan jeg anbefale Kinsarvik og Mikkelparken. 

 

Vår hatet å kjøre bil også. Vi måtte alltid kjøre etter at han hadde lagt seg på kvelden hvis vi skulle lenger enn en halvtime liksom... :P Men så kjøpte vi DVD-spiller. Vi bruker den på de litt lange turene. (Må kjøre 1,5 time til bestemoren hans o.l.) Med DVD-spilleren sitter han fint hele veien, som oftest!

Skrevet

Bor på Østlandet, i halden :) så sverige og danmark er litt mer aktuelt :) det har beg faktisk ikke tenkt på! Det må prøves:) takk for svar :)

Skrevet

Cherios i boks gir ihvertfall et godt tidsfordriv ;-)

Skrevet

Haha, og fin jobb etterpå :) men absolutt verdt å prøve ! :)

Skrevet

Alt tørt kan tas med støvsugeren ;-). Vi har vanligvis ryvita musli knekkebrød i bilen og evt mariekjeks

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...