Gå til innhold

sex i rugetiden og ved påvist graviditet?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har dere det? Vi har ikke hatt sex siden før innsett. Da vi fikk påvist graviditet, turte jeg heller ikke hatt sex. Pga historie med å miste, har jeg gitt forbud mot å ha sex før 12 uke. Jeg vet det egentlig ikke er farlig, men jeg tørr likevel ikke ta sjansen.

 

Anonymous poster hash: dd8f3...672

Skrevet

De sier at man ikke skal ha samleie i ti dager etter uttak . Etter det er det sikkert grei:) men jeg har også mistet , og vet med meg selv at om jeg blir gravid igjen kommer jeg ikke til å ha sex de 7 første ukene ihvertfall . Minst :)

Skrevet

Hos oss er situasjonen omvendt: jeg har lyst og vet at det skal går bra - man må leve som normalt osv. Her er det mannen som er ekstremt forsiktig med meg. Får ikke røre en finger og det blir i hvert fall ikke sex foreløpig. ;-)

Skrevet

Fryseforsøk her. Lutinus i 8 uker til. Jeg synes ikke det er spesielt... lekkert... med lutinus piller +sex :-S

Kommer uansett ikke til å tørre før etter første ultralyden. 



Anonymous poster hash: 13cc5...d3b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...