Gå til innhold

Reise, Hellas


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! jeg fikk positiv g-test i dag 3+4. Vi reiser til hellas fredag 13 juni, da jeg er ca. 6 uke på vei. Bør jeg få time hos legen før det, er det trygt å reise til Hellas så lenge jeg følger råd for hva jeg kan spise. Noen som har erfaring?



Anonymous poster hash: e5f08...294
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ta en toxoplasmosetest hos legen. Er du immun vil det gjøre ferien din mye enklere. Forhåndsregler i Hellas er ikke som i Norge, mye mer man skal være obs på.

 

 

Anonymous poster hash: df109...358

Skrevet

Vet ikke hvor stor forksjell det er på Hellas og Kypros, men jeg var der på ferie for ikke så lenge siden ( var ca i uke 8). Jeg hadde ikke legetime før jeg dro. Spiste ikke så mye salat og grønt som ønsket, men spiste noen agurker og tomater og hadde isbiter i drikken. Tenker det er greit å være litt obs men kanskje ikke hysterisk. Dette er jo helt nytt for meg så har ikke så mye peiling eller erfaring....men husk det er ferie! Kos deg :) 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...