Gå til innhold

Litt roligere i magen. Normalt?


Anbefalte innlegg

Er i uke 34 og syns at de siste par ukene har det blitt litt roligere i magen. Jeg kjenner ham hver dag og særlig når han hikker. Men det er ikke de der kraftfulle sparkene som før. Akkurat som bevegelsene går litt "seigere" inni der, kanskje pga mindre plass?

Merker han stort sett godt når jeg legger meg ned og hviler og når jeg skal sove, men ikke sååå mye ellers. Er dette normalt eller? han ligger med hodet ned, kan det være bevegelser blir mindre/roligere, hvis han også ligger med ryggen ut mot min mage sånn at føtter og armer vender "innover"?

 

Hm....



Anonymous poster hash: a838d...388
Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144144653-litt-roligere-i-magen-normalt/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Ja, det er vanlig at det blir roligere bevegelser de siste ukene. Jeg har ikke merket til det enda, har en veldig vilter krabat til tider og hele magen bølger seg og det er ubehagelig. Jeg er også i uke 34 :)

 

Det kan være morgener han er veldig rolig og blir nesten litt bekymret, men det går fort over når han sparker som hardest! ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...