Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har erfaring med bilstolen til emmaljunga? Har fått gavekort på denne fra svigers, men er usikker siden man finner lite om den på nett etter den nedslående testen i 2009. Noen som bruker denne i dag eller har en annen grunn enn 2009-testen til å ikke kjøpe denne bilstolen?

Skrevet

Jeg mener å huske at vi ikke valgte denne da vi skulle kjøpe bilstol til førstemann fordi den ikke gjorde det så godt i tester.

Skrevet

Sjekk om den har Fempunktsele. Husk barnet vil skli rett ut av det ved en side kollisjon! Samme gjelder maxi cosi. Synes minste kravet til barneseter ee at de har gode kanter og Fempunktsele !

Skrevet

Mener at trepunkt seler som i feks maxi cosi ikke er bra og sikkert. Fempunktsele er bra :)

Skrevet

Forresten har han på butikken anbefalt den varmt til svigers og sagt at det er den beste osv. Og den dyreste tror jeg... Nei, tror ikke det blir emmaljunga bilstol på oss :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...