Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har fått svakt positive tester nå 5 dager på rad, i starten ble de litt sterkere men nå har de stått stille i noen dager, får streker både på morgen, ettermiddag og kveld så har jo tydligvis hcg i kroppen, noen som har hatt det sånn og alilevel vært gravide?

Vet at det virker som en kjemisk, men burde ikke da strekene bli svakere?

De er alltid rosa å jeg er ikke den eneste som ser de hehe :P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikm i går men min mens kan være både litt tidlig og litt sen med sånn ca 1 dag.

Men ingen tegn til spotting engang, noe jeg alltid har.

Skrevet

Forrige gang jeg var gravid gikk hcg aldri over 200. Hadde svake streker fra 3+5 til 6+0, da begynte jeg å blø. Vil anbefale deg å eventuelt ta blodprøver hvis du ikke vil fortsette å teste. Man vet jo aldri, kan jo gå bra også :-)

Skrevet

Sånn har jeg fått to ganger. Sendte til og med inn testene for å få igjen penger. Men da var jeg ikke gravid. Det var nok kjemisk ja. Veldig ofte at de blir sterkere hvis man er gravid. Hvertfall de to gangene jeg var det ble de bare sterkere og sterkere. Ingen tvil;)♡

 

Anonymous poster hash: 44f58...85f

Skrevet

De ble sterkere i førsten men har nå stått stille en liten stund..men er nok hcg til at jeg får utslag på kveldene også..

Er forberedt på at tr kommer når som helst, mem er kjedelig med.så mange svakt positive når det er kjemisk.

Skrevet

Å der tror jeg forvarselet til TR kom..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...