Silje92 Skrevet 7. mai 2014 #51 Skrevet 7. mai 2014 Velkommen Muldvarpen__ <3 ser vi har ikm imorgen begge to! Spennende har du testet enda?
~Lena~ Skrevet 7. mai 2014 #52 Skrevet 7. mai 2014 Velkommen muldvarpen! Spennende dager dette altså, gleder meg til og høre resultatet ditt imorgen Silje92 Jeg har ikke testet enda, men tenkte og gjøre det på ikm dagen om ikke tr dukker opp! Er jo så dyrt med disse testene..
Silje92 Skrevet 7. mai 2014 #53 Skrevet 7. mai 2014 Veldig spennende dette her ja Krysser fingrene for oss <3
Silje92 Skrevet 7. mai 2014 #55 Skrevet 7. mai 2014 Har vært småkvalm og oppblåst i noen dager nå, og i tillegg er jeg kjempe trøtt og har fått mye tydligere blodårer på hele brystet. Føler liksom at det er noe, men kan være jeg bare overanalyserer Har blitt litt symptomjeger i det siste hihi
~Lena~ Skrevet 7. mai 2014 #56 Skrevet 7. mai 2014 Har det litt på samme måte som deg, men tør liksom ikke og tro noe før tr uteblir :-)
Muldvarpen__ Skrevet 7. mai 2014 #59 Skrevet 7. mai 2014 Velkommen Muldvarpen__ <3 ser vi har ikm imorgen begge to! Spennende har du testet enda? nei, har ikke testet. har hatt mensmurringer i dag og i går, så er litt redd TR kan komme. Har ingen tester liggende her hjemme så tenkte kanskje jeg skulle stikke innom å kjøpe et par etter jobb i morgen dersom TR ikke har kommet, for deretter å teste med morgenurin fredag. Er så stress i denne venteperioden, tør ikke ha for store forhåpninger, men jeg har jo et veldig stort ønske.
Muldvarpen__ Skrevet 7. mai 2014 #60 Skrevet 7. mai 2014 Har vært småkvalm og oppblåst i noen dager nå, og i tillegg er jeg kjempe trøtt og har fått mye tydligere blodårer på hele brystet. Føler liksom at det er noe, men kan være jeg bare overanalyserer Har blitt litt symptomjeger i det siste hihi har du testet?
~Lena~ Skrevet 7. mai 2014 #61 Skrevet 7. mai 2014 Tror hun skal teste imorgen tidlig muldvarpen Har du testet?
Muldvarpen__ Skrevet 7. mai 2014 #62 Skrevet 7. mai 2014 Tror hun skal teste imorgen tidlig muldvarpen Har du testet? okei. nei, skal prøve å drøye til fredag dersom ikke TR kommer i morgen
~Lena~ Skrevet 7. mai 2014 #63 Skrevet 7. mai 2014 Åå så spennende! Du må jo få positiv imorgen som er ikm dagen din regner jeg med tvi tvi, og masse lykke til <3
Muldvarpen__ Skrevet 7. mai 2014 #64 Skrevet 7. mai 2014 Åå så spennende! Du må jo få positiv imorgen som er ikm dagen din regner jeg med tvi tvi, og masse lykke til <3 ja, vet.. så vi får se. Dersom ikke TR kommer kaaan det jo hende jeg tar den i morgen ettermidadg :S vi får se, er bare så kjipt å bli skuffa dersom det ikke er noe.
Silje92 Skrevet 8. mai 2014 #65 Skrevet 8. mai 2014 (endret) Testen var negativ.. Så en svaak strek, men tør ikke akkurat å stole på den altså Har fortsatt de samme symptomene, og det virker ikke som om tanta har tenkt å komme enda heller :S hmm Endret 8. mai 2014 av Silje92
Silje92 Skrevet 8. mai 2014 #67 Skrevet 8. mai 2014 Får håpe den blir sterkere i dagene som kommer Får håpe på det Hva med deg da, har du testet enda? eller venter du til ikm dagen?
~Lena~ Skrevet 8. mai 2014 #68 Skrevet 8. mai 2014 Prøver og vente, men føler tr er på vei hele tiden! Hjelp..
Muldvarpen__ Skrevet 8. mai 2014 #69 Skrevet 8. mai 2014 Jeg klarte selvfølgelig ikke å vente med å teste, så tok en test nå... Negativ.... TR har fortsatt ikke kommet, men kan jo hende den er sein denne måneden
Silje92 Skrevet 8. mai 2014 #70 Skrevet 8. mai 2014 Så kjedelig muldvarpen men er jo fortsatt håp så lenge TR ikke dukker opp! Redd for at den bare er litt sein denne mnd jeg også, så får vente med å teste igjen til helga er over isåfall
Muldvarpen__ Skrevet 9. mai 2014 #73 Skrevet 9. mai 2014 TR har fortsatt ikke kommet, kanskje IKM er litt senere enn først antatt :s har kjent svake mensmurringer denne uka da, så har fortsatt et lite håp selv om CB+ var negativ i går.
~Lena~ Skrevet 10. mai 2014 #74 Skrevet 10. mai 2014 Da har jeg testet, ble negativ.. Ikm er idag! Rart at ikke testen er positiv eller tr kommer, aldri pleid og ha kluss i syklusen.. Hvordan går det med dere andre jenter?
Silje92 Skrevet 10. mai 2014 #75 Skrevet 10. mai 2014 Ingen tr her enda heller! :S ikm var for 2 dager siden.. Ikke pleid å ha kluss i syklusen jeg heller, så synes dette er veeldig rart.. Men vet om flere som ikke testet positivt før etter ikm da, så det er vel fortsatt håp for oss :)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå