Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Sier som Wenche; dette er et helvete altså!

 

Denne kvalmen tar knekken på meg 😢

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet hvordan du har det, 13+5 i dag og jeg spyr siden uke 6 :spy:

Skrevet

Jeg syns salte(helst usunnu ting!) hjelper, samt is..

Skrevet
 

Enig! Er så kvalm :( Blitt verre den siste uken(er nå 8+4) Håper det går over snart. Akkurat nå synes jeg ingenting hjelper. 



Anonymous poster hash: 9cc19...eae
Skrevet

I know...man blir så inni sjela lei av å være kvalm 24/7... Må passe på å hvile jevnt over hele dagen, spise jevnt over hele dagen osv...Håper på snarlig bedring;)

Skrevet

Vet akkurat hvordan dere har det. Er helt forferdelig. Er nå i uke 10+3 og er litt bedre. Jeg måtte legges inn sist uke for væske og næring på sykehuset. Nå tar jeg zofran og det hjelper litt.

Skrevet

Jeg er 12+2 og har vært kvalm konstant siden 5+6. Mye oppkast har det også vært. Blir så utrolig sliten!

Nå tar jeg postafen og er litt bedre men fortsatt kvalm og kastet opp senest i går...

Nå synes jeg det kan gi seg!

Skrevet

Det er i det minste positivt å være kvalm sier de! Det betyr at det sannsynligvis står bra til med den lille. Prøver å tenke på det men er ikke så lett.

Skrevet

Stakkars deg Sokkedyret. Hold ut. Vi får satse på at det blir bedre. Er helt grusomt. ...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...