Krepsen79 Skrevet 24. mars 2014 #1 Skrevet 24. mars 2014 Er det noen som vet hvorfor man skal gå på progesteron støtte så lenge som opptil 12 uker når man har klart det og blitt gravid?
Anonym bruker Skrevet 24. mars 2014 #2 Skrevet 24. mars 2014 Fordi man er avhengig av progesteron for å holde på svangerskapet frem til morkaken tar over produksjonen http://www.parenting.com/article/yellow-body-important-menstruationand-pregnancy Anonymous poster hash: 9872d...bf7
HeleneBeate Skrevet 24. mars 2014 #3 Skrevet 24. mars 2014 Hm.. jeg fikk vite at kroppen selv begynte å produsere progesteron når man har kommet til 7. uke. Jeg fikk ihvertfall beskjed om å slutte da, svangerskapet gikk fint og jeg har idag en nydelig baby
Opp Skrevet 24. mars 2014 #4 Skrevet 24. mars 2014 Jeg sluttet på progesteron bare 12 dager etter innsett på positiv forsøk, så det variere hva som er rutinen til de ulike klinikkene. De gjør det vel bare for å være helt, helt sikre på at kroppen produserer nok selv.
Krepsen79 Skrevet 24. mars 2014 Forfatter #5 Skrevet 24. mars 2014 Jeg har hatt endel spontanaborter, kanskje derfor de ba meg om å fortsette så lenge. Er ikke akkurat favoritt medisinen min Dyr er den også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå