Gå til innhold

Håper å oppmuntre hvis noen trenger det :)


Anbefalte innlegg

Hei jenter,

 

Nådde akkurat nå i dag 3.trimester med vårt lille vidunder. Sitter her og kjenner henne romstere no fryktelig der inne (som vanlig), og samtidig tenker jeg på alle tårer og all frustrasjon som har ført oss hit... Ventetid ble et skjellsord til slutt, og ussjameg så forferdelig vondt det var til tider.

 

Men nå har jeg fått trua på at dette kommer til å gå bra. Det må vel det nå når vi er kommet så langt. Lille prinsessa vår overlevde til og med en ovarietorsjon i uke 5, så her har vi kjempet med nebb og klør alle mann :)

 

Ikke gi opp jenter!!! Tillat dere selv å gråte og være sinte, men husk at det veldig ofte klaffer til slutt!

 

MASSE lykke til videre til dere alle <3

Fortsetter under...

Ehm. Korreksjon av min egen "liker".... Liker ikke at du trenger oppmuntring SnartMamma83, selvfølgelig. Det var ment som en takk for takken, eller no sånn... Kjenner igjen nicket ditt. Håååper du får en solskinnshistorie du også, veldig snart!! :)

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...