winifred Skrevet 12. februar 2014 #1 Skrevet 12. februar 2014 Hadde SA for litt over en uke siden. Veldig trist og slitsomt, Har begynte Ä komme meg oppÄ igjen ...og da begynner en selvfÞlgelig Ä bekymre seg for nye ting.... Lurer pÄ hvor vanlig det er at en mÄ ha utskraping etter SA? BlÞdde MYE de fÞrste dÞgnene, gikk sÄ over til en vanlig mens og nÄ en svak "mens". Har ikke smerter. Noe lav blodprosent er det eneste fysiske som plager meg nÄ. Kjenner bare at jeg fÄr litt hetta av Ä tenke pÄ utskraping... Skal pÄ UL snart sÄ fÄr vel svar, men mÄtte bare hÞre med dere her inne.
DrĂžmmeSofie Skrevet 12. februar 2014 #2 Skrevet 12. februar 2014 FĂžler med deg, winifred!đ Hvor langt var du pĂ„ vei? Jeg har hatt 4 sa i uke 5-6, men her har alt kommet ut av seg selv. Spottet, kraftige blĂždninger med koagler, sĂ„ spotting igjen. BlĂždde pĂ„ det meste 12 dager.... Sist jeg var inne, hadde de en grense for utskrapning pĂ„ 2 cm, restene hos meg ble mĂ„lt til 1,7 cm og jeg ba pent om Ă„ fĂ„ slippe! Ikke bekymre deg du, sĂ„ lenge du ikke har smerter, feber eller tegn til infeksjon, ordner nok kroppen opp selv!
winifred Skrevet 12. februar 2014 Forfatter #3 Skrevet 12. februar 2014 Tusen takk, DrÞmmeSofie Jeg var 10 uker pÄ vei, men embyoet var i uke 6... Var hjertelyd, men ingen tegn til utvikling pÄ 4 uker. Kom ut av seg selv samme dag jeg var pÄ UL...heldigvis (forstÄ meg rett). FÞler virkelig med deg deg ogsÄ...4 ganger hÞres fÊlt ut! Har det ordna seg for deg senere?
DrĂžmmeSofie Skrevet 12. februar 2014 #4 Skrevet 12. februar 2014 Jeg skjĂžnner hva du mener, det beste er at det kommer av seg selv! FĂžler virkelig med de som mĂ„ sette i gang med tabletter, og vente pĂ„ at ting skal skje....đ  Her er det ingen barn, ferdig utredet for hab. abort, men ingen konkrete funn! GĂ„r pĂ„ med godt mot igjen nĂ„!đ 7 mnd siden siste sa, og vi har blitt satt pĂ„ vent pga utredningen! Ventetiden har vĂŠrt laaaaang.... Din fĂžrste sa?
winifred Skrevet 13. februar 2014 Forfatter #5 Skrevet 13. februar 2014 Puh! Fikk UL i dag og alt var ute:) Det var fÞrste SA som jeg visste jeg var gravid iallefall...har muligens gjort det ved fÞrste mens et par ganger (mistenkt det fordi det har kommet mye blod). Jeg har en gutt pÄ 2 Är . Hadde normalt sv. skap og fÞdsel. SÄ krysser fingrene for at neste sv. skap gÄr fint:) HÄper virkelig det for deg ogsÄ!! !!! Lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for Ă„ kommentere
Du mÄ vÊre et medlem for Ä kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt Ă„ melde seg inn for Ă„ starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nÄ