Gå til innhold

Flere som ikke har merket noe som helst forandring i brystene?


Anbefalte innlegg

Har straks termin, og de har ikke vokst en millimeter og null antydning til melk/råmelk. Er 2. gangs så håpte at de fikk fart på seg denne gangen (tok over en uke etter fødselen før jeg fikk noen dråper melk sist).

 

Flere? Synes "alle" får litt melk i godt tid før fødselen.



Anonymous poster hash: a5493...199

Fortsetter under...

Mine har vokst og de lekke innimellom, samme gjprde dei med førstemann. Derfor trudde eg at det skulle ordne seg fint med amming, men der tok eg feil. Etter fødsel var dei ikkje forstørra lenger og brystvorta blei liksom heilt flat. Hadde nesten ikkje melk heller og kombinert med diverse problem så måtte eg gi opp amming.

 

Så at det skjer før fødsel hjelpe ikkje alltid..

Født tre ganger og ikke fått antydning til melk før ett døgn etter fødsel. Første hadde mye gulsott, var litt tidlig, og ville ikke drikke, måtte pumpe i gang melken. De to neste kom til termin og søg frem melken selv. Første hele natten er en søvnløs affære m konstant resultatløs drikking og skrik. Mot morgengry har endelig de små fått melk ut og roet seg :-)

Fikk veldig store pupper i første trimester, men de har blitt mindre sprengte og både ser og føles mer normale nå. Jeg kan presse ut en liten dråpe av et bryst, men de lekker ikke.

 

Jeg er annengangs. Med første hadde jeg store pupper, men ikke antydning til melk før etter fødsel. Hadde vel skikkelig produksjon etter ca tre dager, bare smådråper før det.

 

Anonymous poster hash: cb62e...f89

Annonse

Forrige svangerskap vokste de veldig fort i begynnelsen, ca to str opp. Men det skal sies at jeg la på meg generelt mye veldig fort så det hadde nok en sammenheng. Nå er de vel vokst en str, men ingen antydning til melk. Hadde ikke det forrige gang før fødsel heller. Da kom vel melken skikkelig to-tre dager etterpå. Da ble de gigantiske da! Og skikkelig vonde :-P

Er 2.gangs. Verken første gang eller denne gangen synes jeg puppene vokste noe særlig. 

Melk hadde jeg derimot ganske raskt etter fødsel sist. De var nok muliggens også littegrann større enn vanlig da. 



Anonymous poster hash: 79425...89f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...