Gå til innhold

Liam og Emil?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fikk en sønn til 1 Januar,sliter veldig med navn,nå i det siste har vi tenkt på Emil,men så tenker vi kanskje blir rart med Liam,siden det er internasjonalt og emil er vel ikke så mange utenfor Sverige,Danmark,Finland og Norge som heter. begge har falt for navnet emil,men hva tenker dere? i bryr oss ikke om det er populært eller ikke.



Anonymous poster hash: 00397...17f
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg synes navnene klinger bra sammen. Det er mange måter navn kan passe sammen på. Opphav er bare en av dem så jeg ville ikke brydd meg om at det ene er mer internasjonalt enn det andre.

Når dere begge har fallt for navnet da er det vel det han skal hete? ;)

Skrevet

Sprøtt. Det er de to navna jeg har som alternativer til guttenavn om jeg skulle få en gutt som nr. 3 :)



Anonymous poster hash: c7980...0c6
Skrevet

Emil er fint, mye finere enn Liam. Går fint sammen. Topp 10listenavn begge to, men siden det ikke betyr noe...

 

Anonymous poster hash: 1b588...f21

Skrevet

passer bra sammen!



Anonymous poster hash: 28f76...bec
Skrevet

 

Sprøtt. Det er de to navna jeg har som alternativer til guttenavn om jeg skulle få en gutt som nr. 3 :)

 

Anonymous poster hash: c7980...0c6

 

 

Samma her! Det står mellom Emil og Liam hos oss også :)

Er fortsatt 3 mnd til lille prinsen kommer til verden så har fortsatt god tid til og bestemme oss. Men tror nok det ender på Liam, siden samboer har familie i Wales :) 

 

Men kanskje Emil om det skulle komme en lillebror etterhvert? Dynes iafl navnene klinger veldig godt sammen :)

 

Anonymous poster hash: c3e00...a08

Skrevet

Det var kjempe fint sammen:)

Skrevet

Takk :) da blir det nok en liten Emil :)



Anonymous poster hash: 00397...17f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...