Gå til innhold

Jeg fungerer ikke uten smertestillende stikkpiller daglig, bør jeg være flau?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ser at mange i den andre tråden mener det er flaut med stikkpiller. Jeg er blitt så vandt til dem at jeg ikke tenker tanken at det skal være flaut. Kanskje jeg bør være litt mer diskre når jeg omtaler medisinene mine.



Anonymous poster hash: 10267...c9e
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg syns det er vanvittig flaut.



Anonymous poster hash: 358e9...a2e
Skrevet

Jeg har aldri brukt stikkpiller, men reagerer ikke negativt på det og synes ikke det er pinlig i det hele tatt. Har bare veldig medfølelse for deg fordi du må bruke smertestillende daglig! 

 

Men, har funnet ut at det er viktig å velge sine nære venner med omhu. De vil ha gode tanker og omsorg for deg og være glade for at du har medisin du har nytte av, ikke tenke æsj. Men, synes ikke du trenger å gå nærmere innpå type smertestillende til gud og hvermann da, om det er det du pleier ;) 



Anonymous poster hash: f573e...210
Skrevet

Nå må du gi deg med dette stikkpillepratet!

 

Anonymous poster hash: e7446...fd9

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...