Gå til innhold

Fantastisk !!


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gjelder dette de med Svea, Parajumper, Woolrich jakker og andre jakker med pelskrage også? Gjelder det pelsskjerf og angora genser? Hva med sko med pels i?

 

Er dette et forbud bare pga pelsen eller gjelder det dun også? Hva da de med andre dunjakker? Vil det da også gjelde de med dundyner, dunposer til barna, pynteputer med dun, sofaer med dun i?

 

Skal vi dra denne diskusjonen videre? Hva da med de som bruker kosmetikk testet på dyr? Klesplagg av skinn? Hva med klær produsert ved barnearbeid?

 

Listen er lang... Nå er dette et hull av et utested på Lillehammer som sliter økonomisk. Du vil i utgangspunktet ikke finne personer som har økonomi til å kjøpe noen av disse jakkene der i utgangspunktet. Men, det er et fint PR stunt :)

 

Anonymous poster hash: 0cb53...739

Skrevet

Kommer du på et utested med dundyne, sofa og pynteputer regner jeg med at du blir stoppet i døra, ja.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...