Gjest Fru Banderas Skrevet 12. januar 2014 #1 Skrevet 12. januar 2014 Jula er ute av kåken * Ryddig hjem Og faktisk også ryddig hage ** Bollefest med mine foreldre midt på dagen, de hadde mange smarte og gode innvendinger til to dilemmaer jeg gnager en del på om dagen Kebab NrK super med arvingen * Dvs. den er ikke helt ute enda, men den er pakket ned i kasser og skal bare bæres ned i boden. Og juletreet er helt vekk. ** Med hage menes selvsagt balkongen min, som har gått fra å være Verdens Mest Rotete Balkong, som den har vært siden oktober fordi dens eier (undertegnede) går inn i en slags depresjon når alle plantene der ute dør og / eller må pakkes vekk. Men i dag tok jeg tak i problemet og ryddet i en time og nå er det NYDELIG der ute!! Og våren, som i Casa Patetica starter i februar, kan bare komme for vi er klare!!
Dr. Fyll Skrevet 12. januar 2014 #2 Skrevet 12. januar 2014 Fin søndag, ja. Ryddig og rent hjemme. Et par timer uten barn sammen med verdens beste venninne, med sjokoladekake og god te attåt. Supert sparkeføre og liten jentunge hylende av fryd i de bratteste nedoverbakkene. Vinteren har sin sjarm.
amandine Skrevet 12. januar 2014 #3 Skrevet 12. januar 2014 Fineste søndagen, med den FANTASTISKE familien vi har laget, med deilige jobben og det nydelige været, jeg er(som vanlig) så j....heldig!! Nå et glass vin og snart til køys. Heldige meg med fine søndagen i lomma.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå