Gå til innhold

Er mannen deres delaktig ved valg av interiøret hjemme hos dere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor mye har han å si, hva bestemmer han?

 

Anonymous poster hash: 4f109...b18

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja vi blir alltid enige. Altså de store tingene som sofa, bord, , spisebord. Småting bryr han seg ikke om

 

Anonymous poster hash: 7b5ad...34e

Skrevet

Vi bestemmer de store kjøpene sammen sånn som sofa,seng osv. Gardiner ol er det jeg som bestemmer.

 

Han prøvde å klage på julepynten i år, men da sa jeg at så lenge det er jeg som må pynte så er det jeg som bestemmer stilen . He He

Skrevet

Det samme sa min. Synes stjerna i vinduet var for stor, men jeg som pynter jeg bestemmer;-)

 

Anonymous poster hash: 7b5ad...34e

Skrevet

Tjaaaa jeg lar han tro det ivertfall 😉

Skrevet

Hahah, nei ;) han hater alt som heter interiør:p

Skrevet

Han bryr seg dessverre litt for mye.. Men protestene hans kan muligens ha noe med min litt spesielle smak å gjøre.. Stakkars.

Skrevet

de store møblene vil jeg gjerne ha hans mening om. han bryr seg jo litt selv im han sier at han ikke gjør det og at dette uansett er opp til meg. men mindre møbler og nips kjøper jeg uten å tenke så mye på mannen.

 

Anonymous poster hash: 1df92...08e

Skrevet (endret)

Større ting som møbler og belysning er han selvsagt med på å avgjøre. Nips og ting som puter osv. er det meg som kjøper, er han ute og handler med meg spør jeg ham vel om han har en mening, men ellers kjøper jeg sånt på egenhånd (kjøper ikke mye nips, altså, hehe). En fordeling jeg er fornøyd med, og det tror jeg han er også. ;)

Endret av minni75
Skrevet

Ja vi blir alltid enige. Altså de store tingene som sofa, bord, , spisebord. Småting bryr han seg ikke om

 

Anonymous poster hash: 7b5ad...34e

Samme her. Men plutselig kan han få et innfall som at vi må ha juletrepynt med spesielle farger eller fasong. Da får han bare holde på. Jeg er ikke så interessert. Til mannens store frustrasjon :)

 

Anonymous poster hash: 02492...029

Skrevet

Han er delaktig i den forstand at han betaler. Jeg er hjemmeværende og vi har felles økonomi. Men han er veldig fornøyd med resultatene når jeg kjøper noe nytt eller ordner hjemme. Noen ting setter han spørsmålstegn ved, kjøpte et digert spisestuebord i rustikk stil, med bordplate av gammel, rustikk furu, og da mente han det var litt rart. Men med nye flotte stoler ble det kjempefint, og han hører jo alle som er innom her at de elsker det bordet og lurer på hvor det er kjøpt Osv. Så han har lært seg til å stole på stilen min. Hadde han hatt lyst til å bestemme mer, hadde det vært koselig, men han har ikke så veldig sans eller interesse.

 

Anonymous poster hash: c21c3...b3f

Skrevet

Nei, men så bryr han seg ikke så mye heller da. Han liker den stilen jeg har



Anonymous poster hash: ad8cf...65f
Skrevet

Her blir vi enige om alt. Noen få små pynteting har jeg jo kjøpt uten at han har vært med å bestemme, men det er unntakene :)

Skrevet

Hvordan vi har det hjemme er et fellesprosjekt hvor han har like mye å si som meg. Jeg synes iofs at mye interiørstyring er ganske kjedelig så jeg er veldig glad for at det er noe vi fikser sammen.

 

Anonymous poster hash: 70a08...7b7

Skrevet

Ja, diverre har han meiningar om alt frå finservise til golvteppe..

Skrevet

Ja, diverre har han meiningar om alt frå finservise til golvteppe..

Samme her ;) Men vi blir som regel enige.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...