Gå til innhold

Er du fornøyd med klesstilen til kjæresten din? :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

 

Anonymous poster hash: 14f73...91f

Skrevet

Uff ,nei - han bryr seg lite om hva han har på seg. Blir glad for fine ting han får (fra meg f.eks), men tar gjerne en arvet bukse på seg også fra sin far (!) eller min far (!!).



Anonymous poster hash: 924cb...306
Skrevet

Ja, han ser alltid veldig flott ut. :)



Anonymous poster hash: e27e4...2cc
Skrevet

Jepp, men så er det jeg som velger ut klærne hans :P

Skrevet

Ja, det er jeg som har kjøpt det meste.

Gjest <3Barn&Engler<3
Skrevet

Han kler seg stort sett i arbeidstøy, når han er hjemme fra jobb, driver han mye med vedhugging osv osv.. Og ja, jeg synes det er sexy ;) Hvem kan vel klage på en mann i anleggsklær? :P hehe.. Men, så "glimter" han til med håpløse klær til tider, som regel kler han seg bra, men så har han noen bukser som er ALT for store for han, fatter ikke hva han skal med de :P Men, de brukes ikke andre steder enn inne i huset vårt når vi er alene.. Så det går greit..

Blir jo som regel så jeg må være med når han skal kjøpe klær, for han vil jeg skal like det, akkurat som at han ikke har noe imot å være med meg å velge ut bukser til meg :P hehe

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...