Gå til innhold

gravid med helt andre symptomer enn før, andre som har hatt det? (har ikke tatt test da....)


Anbefalte innlegg

Skrevet

har vært gravid to ganger. begge gangene var veldig like. ømme bryster, orket ikke smaken av kaffe plutselig, trøtt og litt kvalm.

 

nå er det to uker siden jeg skulle hatt mensen. mye vondt i hodet (hver dag), svimmel, begynner plutselig å svette (føles som feber men går fort over, vanvittige humørsvingninger, oppblåst, og littt røtt og kvalm.. syns bare det er veldig rart jeg ikke har ømme bryster.. og st jeg fremdeles liker kaffe. andre som har hatt helt forskjellige symptomer?

 

Anonymous poster hash: be237...2bf

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fikk ikke ømmer brystet med nr to. Forskjellig kvalme var det og. Gutter begge gangene.

Skrevet

 

 

hm.. så det er mulig altså? har hele tiden tenkt jeg ikke kan være gravid siden jeg ikke kjenner igjen symptomene. spes sidne jeg ikke har ømme bryster.. men begynner jo å lure når mensen utblir, godt det er mandag i morgen.. får kjøpe en test:)

 

Fikk ikke ømmer brystet med nr to. Forskjellig kvalme var det og. Gutter begge gangene.

Anonymous poster hash: be237...2bf

Skrevet

Så klart det er mulig, eneste sikre er å ta en test. Jeg har fryktelig ujevn syklus, så her måtte det testing til.

Skrevet

Flere erfaringer her? Er sykt spent, men får ikke testet før etter jobb

 

Anonymous poster hash: be237...2bf

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...