Gå til innhold

12 dager over IKM,men negative tester...


Anbefalte innlegg

Hei jenter :) Håper dere har noen erfaringer å dele med meg...

Jeg hadde en MA og utskrapning 17.septemer og mensen kom tilbake i vanlig syklus etter det, og har kommet i normal til siden.. Men denne måneden er jeg 12 dager over IKM og bare negative tester... Jeg hadde mensmurringer over en uke før IKM og var sikker på at den kom.. På IKMdagen fikk jeg sinnsykt vondt i høyre eggstokk og fikk ikke sove den natten pga smertene.. Dagen etter var alt fint, men mensmurringer kom og gikk..

Nå 12 dager over IKM har jeg ømme pupper om kvelden, humørsyk og mensmurringer. Slik har det vært siden før IKM.. For en uke siden kunne jeg sammenligne ømheten i puppene som melkespreng!

 

Noen som her vært bori lignende?

Kan jeg fortsatt være gravid tross negative tester 12 dager etter IKM?

 

Anonymous poster hash: 27f4d...d41

Fortsetter under...

Har testet de andre månedene, men denne måneden prøvde jeg å ikke styre med det og legge testingen på hylla.. Ble jo helt tussete av det :) Pleier å ha EL dag 15, og det kjentes ut som jeg hadde det til den tiden nå og, men vet ikke sikkert..

 

Fortsatt ingen mens og puppene og magen er mer øm nå enn noen sinne.. Halsbrann er også her for fult, så jeg skjønner ingenting.. Om jeg hadde vært gravid hadde det vel vist til nå? :)

 

Anonymous poster hash: 27f4d...d41

I går testet jeg positit med ukesindikator, så jeg ER gravid.. Tok bare 14 dager over IKM å finne ut av det :-) så nå krysser jeg fingerene for at det går bra denne gangen!

Godt nyttår alle vakre jenter!

 

Gratulerer :-)

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...