Gå til innhold

to tette og vogn


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei :) vårt barn vil vera 21 mnd når babyen kjem i juni. Vil me trenga tvillingvogn ?

 

Anonymous poster hash: 04658...023

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi får samme avstand når lillebror kjem i januar. Eldstemann er ein ivrig tass som er flink til å gå, men sjelden i den retning vi vil. Han sover og lur på dagtid enda. Så vi valgte å kjøpe ei tfk tvillingvogn. Da får eg henta i barnehagen med vogn (2 km å gå kvar vei) og han kan ta luren sin om vi er i byen ein laurdag. Eldstemann er og veldig glag i å sitte i vogn, sitte rolig der, men får han gå fritt er han overalt.

 

Søskenbrett er han for urolig til og søskensete er og uaktuelt sidan han alt er 14 kg.

Skrevet

Tusen takk for svar!:) kva kosta vogna? Masse lykke til med dekas to tette :)

Skrevet

Vi kjøpte vår brukt for 4000 med alt av regntrekk og solskjerming. Må finne ein bag i tillegg, men finne den til en grei pris brukt.

Denne er nok ikkje blant dei billigaste, men ville ha ei som dei sitter ved sidan av kvarandre og som er lett å trille. Bur ein plass med mykje snø, så må gaxei litt robust vogn :)

Skrevet

Vi har tfk tvillingvogn, og den er mye brukt, selv om det er 2,5 år mellom våre. Er godt fornøyd med vogna, men angrer på at vi ikke kjøpte bumbleride indie twin isteden. Den har fantastisk kalesje, og seta har seperat bumperbar. I tillegg er det litt lettere å få stilt ryggene på den. Man trenger heller ikke ta av sportsdelen når man vil ha på bag. Eneste er at den ikke har håndbrems, men vår håndbrems har hengt seg opp et par ganger og om man må koble fra denne så er man jo uten parkeringsbrems også. Praktisk i nedoverbakker, men ellers ikke :)

Skrevet

Tfk har jo separat bumperbar...

Skrevet

Har to som et enda tettere. Har vanlig tfk og bruker endel bæreseler/sjal.

 

Anonymous poster hash: 5ad34...ba3

Skrevet (endret)

Da må det ha kommet etter at vi kjøpte vår. Vi kan ha enten en på ene setet, eller dobbel som går over begge setene.

 

 

Redigert: sjekket sidene til trend for kids nå, og duoen som er avbildet der har IKKE seperate bumpebarer.

Endret av Appelsinpiken

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...