Gå til innhold

Bakteriell vaginose


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen som kan fortelle meg symtomer på dette? Og kan man ha det uten og ha symtomer ? Jeg kom over en tråd der det kom frem at man fort kan abortere dersom man har det og ikke får behandling . Og nå er jeg jo redd for å ha det . Ikke har jeg ul for 7 januar heller :/

I forrige svangerskap hadde jeg kronisk urinveisinfeksjon og måtte gå på antibiotika flere ganger i løpet av svangerskapet og i tillegg ha antibiotika i veneflon under fødsel . Det er vel ikke det samm ?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er ikke det samme. Hvis du har bakteriell vaginose så har du illeluktende og gul/grønn utflod...tror ikke det er noe man har uten å merke det!!:) tror virkelig ikke du trenger å bekymre deg, hvis du har noen symptomer kan legen din sjekke om du har bakteriell vaginose.:)

Skrevet

Jeg fikk det da jeg satte inn spiral, og jepp - det merkes! Føltes nesten ut som forkjølelse nedentil ;) Skikkelig udigg ihvertfall!

Skrevet

Huffda:( ja ok :) takk for svar :) da har jeg ikke det :)

Skrevet

Veldig lett å få sjekket. Var hos gyn i siste svangerskap og da tok hun en skrapetest og tittet på den under mikroskop med en gang. Kunne da se om prøven var bra eller ikke.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...