Gå til innhold

Ma, hcg og testing


Anonym bruker

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.. Hadde en ma i begynnelsen av desember, hadde EN blødningsdag, fri 2 dager, så fikk jeg blødning i 5dager (denne kan stemme med min vanlige menstruasjon selv om jeg syns høres veldig tidlig ut.) 10 dager etter denne har eggløsningstestene slått ut.

Nå ti dager etter eggløsningstest var jeg hos legen for å måle hcg nivået etter ma'en å den var nå på 450, ska inn å ta ny prøve i januar siden de har stengt nå. Når jeg var på ultralyd var det ingen foster kun livmorhinna?? Som hadde utviklet seg..

 

 

Nå blir d lange dager å vente på om jeg er gravid på ny eller om det er ma'en som slår ut enda. Graviditetstesten slo ut 15 desember, men ikke i dag!

 

Hva tenker dere?

 

 

 

Anonymous poster hash: 7085a...bc3

 

Anonymous poster hash: 82bf6...e05

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du hadde hcg den 15. men graviditetstesten slår ikke ut nå? Da kan det være hcgen fra MAen. Jeg har blødd ganske lenge etter mine MAer, så blødningen kan jo komme som et resultat av MAen? 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...