Gå til innhold

Blir gal.. 14 måneder og sover ikke!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har en som aldri har vært glad i å sove.. Vi var kjempe teite og skjemte henne bort på kos og nærkontakt for å sovne.

Nå sliter vi med å avvenne.. Flere oppvåkninger på kvelden og på natta. Hadde det bare vært smokk hun trengte så.. Huff.. Av og til hjelper det men iløpet av natta kommer hun over i vår seng. Bare fordi vi er for sliten til å ta tak i det når hun er umulig å roe.

Hun sover greit i senga vår men veldig urolig og forstyrrer oss fælt.

På dagtid sover hun kanskje(!) 1 time..

 

En uke begynte det å gå seg til.. Hun sov halvannen time i bhg og nesten uten å våkne fra kveld til morgen. Men så ble hun syk og kommer ikke tilbake i den gode rytmen.

Vi er utslitt.. Lei av å nesten ikke kunne planlegge noe for kvelden fordi vi ikke vet hvordan kvelden blir;(

 

Hva gjør vi????:(

 

Anonymous poster hash: 09225...150

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Skjønner at dere er utslitt. Hva med å ha senga hennes inntil deres på soverommet? Vi måtte ha storebror hos oss til han var over tre år. Ikke alle som liker å sove alene. Vi voksne sover jo sammen.. :-)

 

Anonymous poster hash: a9225...304

Skrevet

Har fremdeles senga inne hos oss. Prøvde å flytte henne på eget rom for noen måneder siden. Orket 3 uker så ga vi opp. Er slitsomt å kombinere dette med jobb. Så hun sover ikke bedre uansett pm hun er nærme oss eller alene. Sukk. Hun er helg avhengig av nærkontakt. Er jo vår feil men nå savner vi sammenhengende søvn! Har hatt en barnevakt over natta og det var himmelsk<3 sukk!

 

Anonymous poster hash: 09225...150

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...