Gå til innhold

Trekker meg stille ut


Anbefalte innlegg

Gjest Bjørnen Collargol

Fryseegget vårt klarte ikke å feste seg. Dette var vår aller siste sjanse så da forlater jeg BIM.

 

Er heldig å ha fått 2 flotte barn ved hjelp av IVF så jeg klager så absolutt ikke.

 

For meg tok det jo 8,5 år fra jeg sluttet på p-pilla til jeg ble mamma for første gang. Så det er så absolutt håp for dere som er her ;)

 

5 SA og 1 MA har jeg også vært igjennom, så ikke gi opp selv om dere har opplevd det. Det er ekstremt tøft når det står på, men verdt det til slutt.

 

Ønsker dere alle sammen MASSE lykke til!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144103237-trekker-meg-stille-ut/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Det var trist å høre:( Selv om man har 2 nydelige små, så er det utrolig leit når det ikke går. Kos deg med dine søte små! Jeg har også to IVF barn, og vi prøver på 3.mann, skulle egentlig bare bruke de nedfryste, ble gravid men mistet i SA. Så bestemte vi oss for 1 privat forsøk, vel ikke da heller ble vi gravide, og da ble det plutselig enda et, skal igang etter nyttår. På en måte håper jeg snart jeg også klarer å sette sluttstrek, er dyrt, jeg blir alltid veldig overstimulert og jeg har forferdelige uttak. Likevel går jeg igang igjen, klarer bare ikke gi opp håpet om en liten minstemann, selv om jeg er uendelig takknemlig med de nydelige jeg har:) Men får håpe drømmen oppfylles på neste forsøk:)



Anonymous poster hash: 46e23...67c

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...