Gå til innhold

normalt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når jeg sier ting til en jeg styrer med, erter han. Bare for gøy så kaster han seg over meg for å kline intenst, "jokke" eller gni seg inntil meg, ta hånda i buksa mi eller hva som helst for å prøve å tenne meg liksom. Mens jeg er i skikkelig køddehumør. Virker for meg at han gjør det isdedenfor å bli sur. Skjønner ikke poenget jeg. Å han er utrolig grinete, tåler virkelig ikke en spøk og er frekk mot venindene mine. Ellers er han helt topp. Men.. deres meninger??? Pleace..

 

Anonymous poster hash: f2dd5...107

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Noen?

 

Anonymous poster hash: f2dd5...107

Skrevet

Han tafser og klår og kaster seg over meg som et kåt dyr når han blir irritert. Han er frekk mot vennindene mine og når jeg drar en tydelig spøk og han ikke skjønner at det er spøk blir han kraftig sint. Han vil da ikke høre på at det er en spøk en gang.. like sur, vil ikke ta telefonen og svarer da ikk på meld før dagen etterpå.

 

Anonymous poster hash: f2dd5...107

Skrevet (endret)

Høres helt normalt ut for en gutt på 14-16 år.

Endret av Fero
Skrevet

Hvor gamle er dere?????



Anonymous poster hash: fad8d...668
Skrevet

19 og 24

 

Anonymous poster hash: f2dd5...107

Skrevet

Jeg kan ikke se noe normalt med det du prøver å beskrive

Skrevet

D var d jg også trodde.. vil bare ha flere synspungter

 

Anonymous poster hash: f2dd5...107

Skrevet

Han høres ikke noe særlig allright ut.

Mitt tips: ikke godta et forhold som du er usikker på. Ikke gi deg før du finner en du er helt sikker på er god nok for deg :)

Skrevet

Hmm det har du rett i. Men d er ikke lett. Han er en ok fyr som "tar vare på" meg. Men noe skurrer. :/ må derfor bare spørre om litt smått..

 

Anonymous poster hash: f2dd5...107

Skrevet

Uæææ synes dette høres ut som en fyr det kanskje ikke er så lurt å satse på. Umoden og furter som et lite barn...

Skrevet

Lytt til magefølelsen. Om noe skurrer tidlig kan du banne på at det skurrer mer etterhvert som tiden går.

Skrevet

Takk. Jg finner vel ut av det. Han presser seg veldig på..

 

Anonymous poster hash: f2dd5...107

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...