Gå til innhold

hvilken uke var du kvalmest?


Anbefalte innlegg

Skrevet

I hvilken svangerskapsuke var du kvalmest?

 

Anonymous poster hash: 80a12...fd8

Videoannonse
Annonse
Skrevet

5-37

 

Anonymous poster hash: 22ece...4eb

Skrevet

8-9



Anonymous poster hash: 3f075...46e
Skrevet

5-8

 

Anonymous poster hash: ada2c...09b

Skrevet

Uke 8-9 tror jeg det var.. Men spyr enda og er nå i uke 17..sukk!! Men det er heldigvis mye bedre!

Skrevet

25-27 ;)



Anonymous poster hash: be4a4...3dc
Skrevet

Uke 5-40

 

Anonymous poster hash: acb7f...ccb

Skrevet

Huff, her har mange vært uheldig å spydd lenge ser jeg! Jeg var nok mest kvalm mellom uke 8-12, men ikke laangt så mye som i første svangerskap. Er nå tjue uker og formen er bra :) ( Ikke bekkenet da uheldigvis)



Anonymous poster hash: 57600...aaf
Skrevet

7-14 her også :( Ble bedre uke 18 og etter uke 20 var det greit. Halve svangerskapet til sengs og sykemeldt.



Anonymous poster hash: abfb2...191
Skrevet

Spydde dag og natt i uke 6-9. Har noen dårlige dager nå også (uke 16), men det er heldigvis ikke så ofte. Matlysten har vært ikke-eksisterende siden uke 6 :P

Skrevet (endret)

Da jeg bikket uke 11 med mellomste begynte jeg å kaste opp, og sluttet ikke, alt kom opp igjen... Da jeg bikket uke 12 ble jeg lagt inn med dehydrering og kroppen hadde begynt å tære på seg selv og jeg var undervektig... Lå inne i 4 døgn med intravenøst dag og natt og kvalmestillende. Var da jeg fant ut at Guds virkelige gave til kvinnen het Postafen og Phenergan :P Kvalmen ga seg helt i løpet av uke 16 :)

Vært kvalm med alle 3, men nr 2 var desidert verst, nr 3 best :)

Endret av Kanutten83❤♂07+ ♂10+♀13❤

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...