Elina Skrevet 19. november 2013 #1 Skrevet 19. november 2013 Det er jo så mange forskjellige og i tillegg så er det forskjellige utgivelser av de også. Sånn som baby annabell er opp til verson 8 og verson 6 er vistnok ikke spesielt bra Har en jente som ønsker seg en ny dukke men i butikkene så er de jo i eske så vi får jo ikke sett nærmere på dem eller sett hvordan de egentlig er. Og de reklamene er jo ren hjærnevasking, så vanskelig å vite hvordan dukken egentlig er utifra dem. Baby annabell der den nyeste utgaven de sikkert ikke har i Norge kan vri på hodet. Klarer ikke helt og bestemme meg for om det er creepy eller ikke: http://www.br.no/Serier/BABY-ANNABELL/BABY-ANNABELL-dukke?id=630573&vid=089918 Så har du ciccobello love and care, den sprøyta som de gir han og han hyler er jo litt drøy syns jeg: http://www.br.no/Merker/CICCIOBELLO/CICCIOBELLO-Love-%27n%27-Care?id=628982&q=ciccobe Så har du chou chou som kan lære seg å gå: http://www.br.no/Serier/CHOU-CHOU/CHOU-CHOU-Learn-to-Walk?id=621144&vid=089638 Så har du chou chou mommy make me better, tror denne må kjøpes utenlands, men ikke noe problem det egentlig: http://www.zapfcreation.com/en/brands-products/chou-chou/chouchou-puppenansicht/?id=371 Noen dukker jeg har gått glipp av? Vet jo om babyborn også, men tenker på som kan snakke eller gjøre noe. Noen som har noe erfaringer med de ovenfor?
skinnfilla Skrevet 19. november 2013 #2 Skrevet 19. november 2013 Mine har alltid blitt drittlei disse snakkedukkene og syns de maser. De skrur de av og leker selv. Snakker med babystemme og er mamma selv. Blir for mye mas rett og slett.
Elina Skrevet 19. november 2013 Forfatter #3 Skrevet 19. november 2013 Har inntrykk av at baby annabell er veldig populær, og hun er jo ganske rolig i forhold. Hun ønsker seg en dukke som er syk og hun kan gjøre frisk. Men tenker jo det er morsomt i noen timer og så blir det bare mas. Ikke lett å velge da det er så mange forskjellige typer der ute.
Anonym bruker Skrevet 19. november 2013 #4 Skrevet 19. november 2013 Vi har rubens baby. Dukken er i stoff og kan vaskes. Har kjøpt babytøy i str 50/56 som brukes som dukketøy. Mye billigere og bedre kvalitet enn vanlig tilbehør til dukker. Se www.rubensbarn.com for hele utvalget. De har dukker som passer til alle aldre. Anonymous poster hash: dc50d...81c
skinnfilla Skrevet 19. november 2013 #5 Skrevet 19. november 2013 Har inntrykk av at baby annabell er veldig populær, og hun er jo ganske rolig i forhold. Hun ønsker seg en dukke som er syk og hun kan gjøre frisk. Men tenker jo det er morsomt i noen timer og så blir det bare mas. Ikke lett å velge da det er så mange forskjellige typer der ute. Ja mulig det vet det er en dukke som får feber og må ha medisin hvert fall Min erfaring er hvert fall at de blir dritt lei maset på dukkene
Anonym bruker Skrevet 19. november 2013 #6 Skrevet 19. november 2013 barby, dukke liker min 4 åring Anonymous poster hash: ed828...2f8
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå